Zabezpečení motocyklů a výbavy

100% se krádeži motocyklu nebo vybavení zabránit nedá ale můžeme to zlodějům více nebo méně zkomplikovat. Když si potom vybírá, jestli se zaměří na motorku s několika úrovněmi zabezpečení nebo na snadnou kořist, asi těžko vybere tu, kterou jistí několik nezávislých systémů ochrany a která je komplikací i v případě prodeje rozebráním na součástky. Vždy doporučujeme několik na sobě nezávislých systémů využívajících různé komunikační technologie - satelitní tracking s datovou komunikací, GSM spojením, satelitní komunikační kanál nezávislý na GSM/GPRS/3G/4G - (Globalstar), mikroznačky, skryté pasivní čipy a mechanické zabezpečení. Skryté identifikační systémy / Satelitní sledovače (trackery) / Zabezpečovací systémy / Mechanické zabezpečení / Kovové síťky a poutací lanka /

Výrobci

vše
Seřadit podle: název cena cena
Skladem Novinka Akce Sleva Doprodej Doporučujeme Připravujeme

 
Sleva

Sada na značení motocyklů DATATAG

Sada pro neviditelné označení motocyklu. (Aplikaci může provádět pouze zaškolený pracovník!

Původní cena:2 990 Kč  s DPH
Cena po slevě::2 662 Kč  s DPH
Původní cena2 990 Kč  s DPH
Cena po slevě:2 662 Kč  s DPH
 

Spot Trace

Satelitní sledovač (nejen) pro vozidla, který nevyužívá pro komunikaci (odesílání polohy) síť GSM ale satelitní spojení s družicemi sítě Globalstar. Nevyžaduje tedy pokrytí mobilním signálem.

 
Cena:3 746 Kč  s DPH
 
Novinka

Napájecí kabel USB pro Spot Trace

Vodotěsný napájecí adaptér pro tracker SPOT Trace z palubní sítě (nejen) motocyklu 12V

 
Cena:1 880 Kč  s DPH
 
Novinka

Fantom 12R - GPS lokalizátor

Satelitní lokátor (tracker) s komunikačním rozhraním pomocí sítě GSM s autonomním provozem bez nutnosti externího napájení a předplacenými službami.

 
Cena:7 563 Kč  s DPH
Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce