Adventure stan Lone Rider ADVTent (verze World Map)

Velmi lehký, skladný a při tom prostorný stan pro motocyklové cestovatele Lone Rider ADVTent, navržený pro 1 až 2 lidi a jejich celou výbavu a zavazadla. Předpokládaná dostupnost jaro 2019. Cena orientační - bude upřesněno. Lze předobjednat.

 Novinka
Cena:9 065 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: Stan LoneRider ADVTENT
Popis Adventure stan Lone Rider ADVTent (verze World Map)
Stan, který vymýšleli motocetovatelé z celého světa tak, aby splnil vešeré požadavky, které jsou během stanování na moto-cestách potřeba. Díky tomu je ADVTent jeden z nejlepších stanů pro motorkáře-cestovatele na současném trhu. Vyrábí se v nenápadné zelené barvě - vhodné na kempování v přírodě.

Hlavní vlastnosti stanu ADVTent:
Velikost: Prostorný, velmi lehký a velmi skladný stan - perfektní pro jednoho až dva cestovatele.

Úložný prostor: Ve stanu je extra prostor pro všechno vaše motorkářské vybavení, helmy, boty, zavazadla. Stan pojme vše, co je potřeba při motocestování včetně kufrů, rolek, tankbagů atp., kromě motocyklu (od toho nabízíme velký stan Mototent)

Perfektní zavazadlová velikost: Stan je navržený tak, aby se vešel do většiny motorkářských zavazadel. Velikost zabaleného stanu je 41x15cm. Vyzkoušeno např. s kufry BMW, Touratech Zega apod.

Bezpečnostní prvky: Podlážka obsahuje reflexní S.O.S nápis využitelný v případě potřeby o pomoc. Na obalu je výstražný trojúhelník pro případ defektu na silnici.

Univerzální využití: Součástí dodávky je sada pro vytvoření přístřešku proti dešti, ostrámu slunci, či při venkovním vaření.
Stan má také extrémně velký vchod pro pohodlný vstup a přenášení věcí do a ven ze stanu.

Lepší zajištění proti nenechavcům: Háčky na vnitřní straně vchodu, kam zaháknete jezdce zipu a zamezíte tak nechtěnnému vstupu cizích osob dovnitř během vašeho spánku.

Specifikace:
Materiály:
Plášť je tvořen z ultralehkého, UV odolného, nehořlavého polyesteru, odolného proti prodření s denzitou 210T, s certifikací CPAI84. Udáváný vodní sloupec je 10 000mm. Podlážka je z odolného, ultralehkého, nehořlavého Nylonu 190T.
Vnitřní stan je vyroben z vysoce prodyšného, nehořlavého polyesteru s certifikací CPAI84.
Ke stanu jsou dodávané lehké hliníkové tyčky a hliníkové hvězdicové komponenty pro bleskovou stavbu.

Konstrukce: Extrémně snadno stavitelný vnitřní stan s vnějším tropikem - tvoří ho pouze jenda skládací tyč s pevnou konstrukcí. Dvojité prošívání.

- velikost zabaleného stanu 41x15cm
- velikost vnitřního stanu 130x225cm
- velikost plně rozloženého stanu i s přístřeškem: 275x225cm
- hmotnost 2,7kg

Něco o výrobci:
Tým Lone Rider tvoří pět lidí. Pět motorkářů a cestovatelů, kteří mají za sebou různé cesty - například trip kolem Indie (4500km), okruh Kambodžou nebo 17tis. km dlouhou adventure cestu z Číny do Francie na Yamaze XT250X apod. V týmu jsou čtyři muži a jedna žena - z Francie, Švýcarska a USA. Pracovali v bankách, konzultačních firmách a měli společného koníčka - motocykly. Dali se dohromady a založili tento podnik a děljí to, co je baví a co považují za nejlepší stan pro motorkáře na trhu. Zakladatelé firmy jsou od roku 2015 na cestě kolem světa na motocyklech URAL a řídí chod firmy na dálku. Pochopitelně používají stany LoneRider a vylepšují je na základě zkušeností z jejich životní cesty.
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Adventure stan Lone Rider ADVTent (verze World Map)

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce