AirMan 300ml univerzální tekuté těsnění pro okamžitou opravu defektu pneumatiky ventilkem.

Nejkomfortnější způsob opravy běžných defektů bezdušových pneumatik

 Novinka
Cena:675 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO - doporučujeme ověřit dostupnost
Kód zboží: 01-070-6008-0
AirMan 300ml univerzální tekuté těsnění pro okamžitou opravu defektu pneumatiky ventilkem.
Popis AirMan 300ml univerzální tekuté těsnění pro okamžitou opravu defektu pneumatiky ventilkem.
300ml verze AIRMAN je vhodná pro opravy defektů všech bezdušových motocyklových pneumatik. Opravuje průpichy způsobené ostrými předměty až do průměru 6 mm. Hmota je na vodní bázi s mikrovlákny.

Doba expirace 5let
Teplota +60/-20C
Lze očistit vodou
Vhodné i pro systémy sledování tlaku v pneumatikách TPMS (nedojde k poškození senzoru tlaku jako v případě běžných sprejů)

AirMan je přední výrobce průmyslové techniky pro těsnění pneumatik a spolupracuje s desítkami automobilek. Tento výrobek je určený k utěsnění poškození pneumatik a zajištění kvalitní opravy pneumatik při defektech do 6mm průměru. Těsnící hmota AirMan je vyrobena z mikrovláken, je biologicky odbouratelná a lze ji snadno vypláchnout vodou z pneumatiky . Těsnicí prvek nijak nepoškozuje ráfky a neobsahuje žádné hořlavé složky. Těsnící hmota pneumatik AirMan je bezpečné pro TPMS a je používáná výrobci automobilů po celém světě, protože vyhovuje jejich vysokým standardům kvality pro opravy pneumatik.
Se systémem AirMan můžete pokračovat ve své cestě i když dostanete defekt. Kompresorem a těsnící hmotou efektivně utěsníte nejčastější typické průrazy pneumatiky do 6 mm. Můžete ujet až 200 km maximální rychlostí 80 km/h na takto utěsněné pneumatice až do nejbližšího pneuservisu. 200km a 80km/h jsou obecně doporučené limity schválené asociací výrobců automobilů a platí obecně pro všechny opravy na cestách.


Pro opravu s využitím tohoto výrobku potřebujete jakýkoliv standardní kompresor a nemusíte mít naprosto žádnou technickou zručnost. Opravu zvládne naprosto každý.
Prostě napojíte hadici z kompresoru na ventilek na lahvi AIRMAN SEALANTu a hadici z lahve (součást lahve) napojíte na ventilek pneumatiky. Kompresor nažene obsah lahve do pneumatiky a nafoukne pneu. Mikročástice v těsnicí hmotě zajistí utěsnění defektu.
AirMan je založený na principu vláken (částic) v gelu resp. emulzi na vodní bázi, která se snadno vypláchne z pneumatiky při opravě v pneuservisu.


- 300ml verze určená pro opravy motocyklových pneumatik
- zatěsní 6mm defekty na minimálně 150km jízdy
- použití s jakýmkoliv běžným kompresorem
- netoxické, nekorodující, bezpečné pro TPMS senzory a prakticky používané téměř všemi výrobci v prvovýrobě
- teplotní rozsah -20 / +60C

Kompresor není součástí dodávky!


Videa k produktu
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt AirMan 300ml univerzální tekuté těsnění pro okamžitou opravu defektu pneumatiky ventilkem.

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce