Brýle Radius Moto Goggle Blitz Clear

Kvalitní offroad/enduro brýle KLIM. Špičkové brýle pro jakékoliv MX/enduro/offroad použití s obrovským zorným polem, skvělým větráním v základní verzi bez doplňků za vynikající cenu.

 Sleva
Původní cena1 372 Kč  s DPH
Cena po slevě:1 042 Kč  s DPH
 
Skladem: NE
Kód zboží: 3049-000-000-000
Brýle Radius Moto Goggle Blitz Clear
Popis Brýle Radius Moto Goggle Blitz Clear
Offroad brýle Klim Radius jsou vyrobené z kvalitních materiálů, používají špičkové technologie a výrobní procesy a patří k tomu nejlepšímu, co si offroadový jezdec může dát na své oči aby je ochránil před prachem, blátem, pískem atd.

Šasi brýlí Radius vychází pochopitelně z léty osvědčené koncepce brýlí stejného jména, které tvoří svojí vlastní kategorii v oblasti sněžných skůtrů. Pro motocyklové použití byly pochopitelně zahrnuty vlivy odlišného prostředí ale zůstal zájem o brýle s nejvyšší možnou optickou čistotou a největším zorným polem. Brýle nabízí fantastickou ochranu za všech představitelných podmínek, se kterými se jezdec může potkat - kdekoliv na světě. A přitom využívají osvědčenou konstrukci, která zabraňuje zamlžení, odolnost proti poškození a fenomenální komfort.

Použité technologie:

FOGTECH HD ANTI-FOG:
Nic nepokazí dobrou jízdu tak rychle jako zamlžené brýle. Pro offroad jezdce, kteří oproti relativně pasivním jezdcům na silnici vydávají mnohem více energie, je schopnost brýlí zabránit zamlžení po úporné "práci" s přejezdem nějaké skály nebo kmene stromu, naprosto zásadní. Klim při výrobě použil to nejlepší, co se dnes dá do MX brýlí použít - HD antifog technologii Fogtech. Toto řešení je navržené tak, aby i v případě extrémních rozdílů teplot a vlhkosti zvládalo nabízet za všech situací naprosto čisté zorné pole. Pro MX použití byla k Fogtechu navíc přidána technologie vyzkoušená na sněžných skůtrech - ofukování Air Force Induction (AFI) a tato kombinace je geniálně funkční. Je úplně jedno, jestli vyrážíte do mokrého lesa v ranním oparu a v poledne budete jezdit v rozpálených horách a dojíždět v mlze a dešti v noci. Klim Radius Pro to zvládnou za všech podmínek.

Skla Radius (polykarbonát, třikrát testovaná, UV400)
Většina výrobců testuje skla pro MX brýle podle jedné nebo dvou norem. Klim se rozhodl vyrábět a dodávat skla testovaná podle všech dostupných světových norem (EN 174 2001, ANSI Z87.1 and ASTM F659) a skla brýlí Radius bohatě splňují požadavky na odolnost a ochranu očí. Všechna skla nabízí také nejméně UV400 ochranu proti ultrafialovému záření, což není na trhu příliš obvyklé.

Air Force Induction (A.F.I.) a technologie FRESHAIR
Jak bylo již uvedeno, brýle Radius nabízí fantastické větrání a ochranu proti zamlžení. Klim použil nejlepší dostupné technologie, které se dají pořídit - aby zvládnul dodávat brýle, které neselžou i v těch nejnáročnějších podmínkách. Ofukování vzduchem technologií AFI doplňují licenční spodní ofuky systému FRESHAIR a brýle s rámy AIRCHAMBER rozhodně nelze považovat za špatně větrané. Jsou to brýle, které splní nároky i pro extrémní podmínky - v horách, v poušti... kdekoliv.

FOV+
Při návrhu rámu brýlí byl základní požadavek na neomezené zorné pole. K čemu jsou brýle, které v periferním vidění zabraňují výhledu? Klim chtěl brýle, které budou mít největší zorný úhel na trhu (FOV - Field of View). Rám byl proto navržený tak, aby neomezoval zorné pole. Materiál, který těsní rám k obličeji je to nejlepší, co se nabízí, těsnění brýlí je mimo zorné pole. Prostě všechny komponenty jsou navržené tak, aby zmizely z vašeho pohledu v momentu, kdy si nasadíte brýle na obličej. Jako kdybyste žádné brýle neměli - neomezený výhled. A přitom maximální ochrana. Fantastické periferní vidění a kombinace s technologií Airchamber zvětšují objem brýlí a neomezují jezdce.

AIRCHAMBER
Technologie konstrukce rámu, která zvětšuje objem prostoru mezi obličejem (resp. od očí) k vnitřní straně skla brýlí. Čím větší objem, tím menší jsou reakce na změny teplot nebo vlhkosti a tím menší reakce na eventuální kondenzaci vodních par.

FOAM3+ a RADVENT
Další příklad špičkových technologií v brýlích Radius. FOAM3 je materiál, který přímo přiléhá k obličeji a tvoří těsnění mezi rámem brýlí a obličejem. FOAM3 je více prodyšný než jiné materiály používané v MX brýlích a neporovnatelně lepší než také běžně používaný "molitan". FOAM3 rychleji schne, zabraňuje stékání potu např. z čela do očí a do značné míry přispívá k zamezení mlžení v náročných situacích. Kombinace s materiálem RADVENT (jiný typ pěny od jiného výrobce) zabraňuje vnikání nečistot a zejména prachu při zachování bezvadné prodyšnosti a to i z vnitřní strany, kdy umožňuje únik vodních par vznikajících při pocení.

Brýle jsou také vybavené trhačkami (Tear-Off) a klipem, který drží několik trhacích folií pro případ kritické situace během závodů apod. Jedna sada (7ks) trhaček je součástí dodávky brýlí.

Součástí balení je látkový obal, který slouží i na čištění skla

Volitelné doplňky:
V nabídce je osm různých skel na výměnu.
Čiré (standardně v dodávce)
Modré
Čiré zrcadlové
Oranžové
Růžové
Kouřové se zlatým zrcadlem
Kouřové tmavé polarizační
Kouřové se stříbrným zrcadlem
Žluté

Brýle Klim Radius jsou dostupné ve třech verzích, které se liší jen barevným designem rámu a řemínku
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Brýle Radius Moto Goggle Blitz Clear

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce