Bunda pánská STADLER CONCEPT EVO, šedo-bílá

Revoluční kombinace dvou bund v jedné - z nejlepších materiálů na trhu! Vnitřní bunda ze superprodyšné Cordury AFT s protektory v kombinaci s převlekovou bundou z Gore-Tex® trilaminátu s velkými ventilačními průduchy.

 Vyprodej Sleva
vyberte variantu
 
Skladem: -
Kód zboží: Bunda EVO pán --master
Popis Bunda pánská STADLER CONCEPT EVO, šedo-bílá
Oblečení řady EVO zahájilo před pár lety doslova revoluci v koncepci motocyklového oblečení. Iniciativa přišla od německé firmy Touratech, která u firma Stadler zadala vývoj motocyklového oblečení nové generace, které by přineslo zásadní výhody mimořádně prodyšné Cordury AFT se skvělou odolností proti dešti (při zachování prodyšnosti) goretexového trilaminátu na převleku. Plná funkčnost takového oblečení není možná bez použití špičkových materiálů. Kdyby se přes obyčejnou cordurovou bundu vzala pláštěnka, jezdec bude (zejména při aktivní jízdě) za chvíli stejně propocený, jako by jel přímo na dešti. Tudy cesta nevede. Ovšem goretexový trilaminát (horní cordurová odolná vrstva + goretexová membrána + spodní krycí vrstva - a to vše laminované do jedné vrstvy) s masivními nasávacími otvory na odvětrání (pochopitelně kryté vodoodolnými zipy s přesahy látky), ten umožní používat převlek při všech teplotách od nuly až do běžných teplot a pochopitelně i při dešti nebo sněžení. Spodní oblečení z AFT Cordury je tak prodyšné, že to jezdce nijak neomezuje a nesnižuje komfort. Pochopitelně po sundání převlekové bundy je AFT spodní bunda totálně prodyšná (skrz látku je proti světlu vidět). Všechny chrániče jsou jen v té vnitřní bundě, vnější se tedy samostatně na ježdění na motorku nepoužívá ale je perfektně použitelná pro aktivivy v dešti mimo motorku nebo jako převleková bunda třeba i přes chráničovou košili namísto obyčejné pláštěnky, na sněžném skůtru nebo i na lyžování apod.

Po jednoročním interním testování v Touratechu a mnoha testovacích modelech vyrobených firmou Stadler, přišly současně na trh dva modely. Stadler prodává svůj pro touringové využití pod názvem EVO CONCEPT, Touratech pak prodává mírně odlišnou verzi v jiných barvách pod označením Companero.

Oblečení této koncepce používají i dva naši kolegové v Touratech-CZ s maximální spokojeností při enduro a adventure ježdění nejen v ČR ale i v mnoha populárních enduro destinacích v Evropě, na Balkáně a v severní Africe. Zatím jsme nenašli nic lepšího a univerzálnějšího. V oblečení této koncepce (ve verzi Companero) mimochodem jezdí například držitel světového rekordu v dálkové jízdě Nick Sanders (trojitý přejezd severní i jižní Ameriky od severu k jihu a zpět nonstop) nebo cestovatelé Lisa a Simon Thomas, kteří jsou již deset let na cestě kolem světa a další.

Produktové informace:
2-dílná konstrukce bundy i kalhot
Vnější převleková část - Gore-Tex® Pro Shell třívrstvý laminát (trilaminát) s vnějším materiálem Cordura® DuPont
Vnitřní oblek s chrániči - Cordura® AFT + Cordura 500 + Cordura 2000 (zesílení na namáhaných místech)
Vnitřní bunda se síťovanou podšívkou a plnou sadou chráničů s CE certifikací:
ramena (EN 1621-1 / S, typ B)
lokty (EN 1621-1 / E, typ B)
záda (EN 1621-2 / B, level 2)
Vnější bunda: 2 vodotěsné vnější kapsy + 1 vodotěsná přední kapsa + 1 vodotěsná vnitřní
kapsa
Vnitřní bunda: 2 vnější kapsy, 1 vnitřní kapsa, 1 kapsička na rukávu + odnímatelná expanzní ledvinka (do které lze složit vnější bundu a připnout jí do pasu)
Vnitřní bunda vyrobená z nejprodyšnějšího materiálu určeného na motocyklové oblečení na současném trhu - Cordura® AFT (Air Flow Technology)
Vnitřní a vnější bunda spojená dvojicí zipů na hrudní části + celoobvodovým zipem s protidešťovým límcem ve spodním lemu vnější bundy. Vnitřní bunda se prakticky "zasune" do spodního límce vnější bundy a zajistí se zipem po celé délce. Vnitřní bunda se tak nepromočí vodou, která vzlíná od kalhot směrem nahoru pod bundou.
Bundy a kalhoty lze spojit dlouhými zipy do kompletu podle potřeby
Snadná úprava šířky v pase pomocí utahovacích pásků
Integrovaná ledvinka (připevněná obvodovým zipem) je samostatně využitelná díky vlastnímu nosnému popruhu s přezkou a má dvě velikosti (expanze).
Kovové součásti hlavních zipů kryté tak, aby nepodřely nádrž motocyklu
Výrazné reflexní prvky 3M Schotchlite
Výrazné barevné provedení šedo-bílá kombinace pro maximální bezpečnost v silničním provozu v touringovém designu, univerzální - vhodné téměř pro jakékoliv cestování kdekoliv po světě na jakékoliv motorce.
10 let záruka německého výrobce s tradicí více než 40 let v oboru

Vyrábí se velikosti:
48-62 pánské
98-118 pánské prodloužené
25-31 pánské zkrácené

38-46 dámské
76-84 dámské prodloužené
19-24 dámské zkrácené

Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Bunda pánská STADLER CONCEPT EVO, šedo-bílá

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce