Cestovatelský stan - Lone Rider MiniTENT™

Stan pro adventure moto cestování Lone Rider MiniTENT™ - malý, skladný a praktický stan pro cestovatele, vyvinutý na základě zkušeností z cesty kolem světa.

Akce Sleva
Původní cena5 800 Kč  s DPH
Cena:4 990 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: Stan LoneRider MiniTent
Popis Cestovatelský stan - Lone Rider MiniTENT™
Zakladatel firmy LoneRider, výrobce populárních stanů "s garáží na motorku" MotoTent se v roce 2014 rozhodl prodat byt a vyrazit na cestu kolem světa na blíže nespecifikovanou dobu v řádu několika let. Během prvního roku zjistil, že by potřeboval stan, který nikdo nevyrábí. Stan, který by byl přesně navržený pro účely dobrodružného cestování na motorkách a nebude mít kompromisy běžných turistických nebo horolezeckých stanů. Výsledkem téměř ročního vývoje je stan LoneRider MiniTent. A mimochodem - zakladatel firmy je stále na cestě a stále spí ve stanech Lone Rider (má jak velký tak malý model).

Stan Lone Rider MiniTENT™
Stan pro jednoho člověka s dostatečnými rozměry nejen pro jezdce prakticky jakékoliv velikosti ale i jeho vybavení (např. boty, helma...).
Stan je možné používat jako pohodlnou moskytiéru s podlážkou nebo klasický stan s tropikem.
Pohodlný a prostorný boční vchod je možné použít i pro večerní posezení s rychlým přístupem k věcem ve stanu.
Kompletní stan je postavený do tří minut a sbalený se vejde do všech běžných kufrů Touratech Zega/Pro i kufrů BMW.
Tropiko a podlážka má odolnost proti dešti 10.000mm vodního sloupce a celý stan váží méně než 1kg.


Výhody stanu MiniTENT

HMOTNOST: Hmotnost pod 1kg je vynikající zejména v případech, kdy cestovatel nejede na příliš výkonném motocyklu a každý kilogram navíc je zbytečná zátěž.

RYCHLÁ STAVBA: Stan je možné postavit v jakýchkoliv podmínkách (i v dešti, větru nebo v písečné bouři) do tří minut.

ROZMĚRY: Stan je dostatečně prostorný i pro dvoumetrového motorkáře se základním cestovatelským vybavením. Na rozdíl od útočných bivakovacích horolezeckých stanů rozměry stanu MiniTent umožňují například celkem pohodlnou noční práci s notebookem apod.

MALÉ ROZMĚRY SBALENÉHO STANU: Stan se pohodlně vejde do jakýkoliv kufrů Touratech Zega vyráběných v posledních 25 letech nebo do hliníkových kufrů BMW vyráběných od roku 2005 dále.

ODOLNOST PROTI VODĚ: Odolnost proti vodě byla základním požadavkem při návrhu stanu. Výrobce použil na tropiko a podlážku nehořlavý materiál nepropouštějící vodu (sloupec 10 000mm) a vodoodolné zipy vyzkoušené na stanech MotoTent.

VYCHYTÁVKY: Oddělitelný vnitřní stan umožňuje využít MiniTENT jako uzavíratelnou moskytiéru, která ochrání proti nezvaným návštěvníkům (škorpioni, hmyz..). Celý stan je vyrobený z materiálu, který splňuje standard nehořlavosti CPAI84. Když budete u stanu vařit nebo letovat, může se stát, že ho propálíte ale stan vám neshoří v několika sekundách jako v případě běžných turistických stanů. Materiál je 100% odolný proti UV záření.

NAVRŽENO CESTOVATELEM NA CESTĚ KOLEM SVĚTA: Stan je navržen motorkáři-cestovateli pro motorkáře-cestovatele. Nevyrábí ho žádný výrobce potřeb pro turisty, horolezce nebo vodáky. Navrhli a vyrábějí ho cestovatelé, kteří nemají nic jiného než svůj motocykl a to, co na něm vezou a kteří nenašli na trhu to, co by jim 100% vyhovovalo a tak si to začali vyrábět sami. Všechny detaily (např. reflexní pásky), systém stavby i rozměry sbaleného stanu jsou navržené pro motocyklové využití v nejnáročnějších podmínkách.

SPECIFIKACE:
- hmotnost včetně vnitřního stanu, tyček, podlážky a obalu: 1.00kg
- rozměry sbaleného stanu: délka 41cm
- vnější materiál: Ultralight UV resistant RIP-stop, ohnivzdorný (CPAI84) polyester 210T s odolností proti vodě 10 000mm
- podlážky: Ultralight RIP-stop, ohnivzdorný (CPAI84) vodoodolný nylon 190T (výška vodního sloupce 10 000mm)
- vnitřní stan: prodyšný materiál s odolností proti ohni CPAI84
- půdorys vnitřního stanu má rozměry 250 x 75/50cm (šestiúhelník o celkové délce 2.5m a šířkou na jedné straně 75cm a na užší straně 50cm.
- tyčky: letecký dural 7001-T6
- kolíky: letecký dural 7001-T6

Něco o výrobci:
Tým Lone Rider čítá pět lidí. Pět motorkářů a cestovatelů, kteří mají za sebou různé cesty - například trip kolem Indie (4500km), okruh Kambodžou nebo 17tis. km dlouhou adventure cestu z Číny do Francie na Yamaze XT250X apod. V týmu jsou čtyři muži a jedna žena - z Francie, Švýcarska a USA. Pracovali v bankách, konzultačních firmách a měli společného koníčka - motocykly. Dali se dohromady a založili tento podnik a děljí to, co je baví a co považují za nejlepší stan pro motorkáře na trhu. Zakladatel firmy Frederic Shiffer a jeho společník Pascal J. Robinson) vyrazili v roce 2014 na časově neomezenou cestu kolem světa na dvojici sajdkár a v průběhu prvního roku, kdy projeli země jako Guatemala, Dominikánská republika, Belize a jižní Mexiko, přišli s nápadem na nový stan, který bude splňovat požadavky cestovatelů na velmi dlouhých dobrodružných výpravách.
Zakladatelé firmy jsou několik let na cestě kolem světa na dvou motocyklech URAL a používají pochopitelně stany vlastní značky a jejich zkušenosti se využívají při vývoji a inovacích.

Podívejte se na videa na další záložce!Videa k produktu
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Cestovatelský stan - Lone Rider MiniTENT™

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce