TracTive tlumiče - Touratech Suspension řady High-End

02.04 2012 | TlumičePrint  Email    Delicio.us - save this page
Highend_nakres

HighEnd řada tlumičů Tractive vyráběných exkluzivně pro Touratech je primárně určená pro touringové cestování s častými změnami zátěže a jízdních podmínek. Obrovská šířka nastavitelných charakteristik (pracovní rozsah) tlumičů řady HighEnd umožňuje kompenzovat prakticky jakékoliv statické zatížení (jízda ve dvou s maximální výbavou) i dynamické (jízda po nezpevněných cestách apod). Díky špičkové hydraulice nastavení předpětí s pracovním rozsahem o 30% vyšším než u konkurence, je možné velmi snadno měnit nastavení podle toho, jestli jezdec jede sám a nalehko nebo ve dvou s výbavou na několik týdnů cestování.

Tlumiče Touratech Suspension by TracTive řady High End
HighEnd řada tlumičů Tractive vyráběných exkluzivně pro Touratech je primárně určená pro touringové cestování s častými změnami zátěže a jízdních podmínek. Obrovská šířka nastavitelných charakteristik (pracovní rozsah) tlumičů řady HighEnd umožňuje kompenzovat prakticky jakékoliv statické zatížení (jízda ve dvou s maximální výbavou) i dynamické (jízda po nezpevněných cestách apod). Díky špičkové hydraulice nastavení předpětí s pracovním rozsahem o 30% vyšším než u konkurence, je možné velmi snadno měnit nastavení podle toho, jestli jezdec jede sám a nalehko nebo ve dvou s výbavou na několik týdnů cestování. Výbava nastavovacích prvků tlumičů řady HighEnd je 100% - kromě hlavní regulace (rebound) je tlumič na hrdle externí nádobky vybavený dvojicí regulátorů pro separátní nastavení chování tlumiče při nárazu (díra, kámen, retardér a podobné rychlé a prudké komprese) a při nízké rychlosti nárazu (řízení odezvy terénu - od pohodlného, kdy nevnímáte vůbec po čem jedete a motocykl vysloveně proplouvá až po sportovní, kde cítíte naprosto přesně po čem jedete). Je úplně jedno, kudy pojedete, s tlumičem řady HighEnd zvládnete komfortně všechno - dálnice, rychlé zatáčky v horách, silnice v jakémkoliv stavu, polní cesty, horské traily, pisty s valchou nebo kamením..
Konstrukce tlumiče vychází z řady Level1 (velké tělo tlumiče kované z jednoho kusu, nízkoodporové ložisko adaptéru...) ale doplněné o externí nádobku (na těle tlumiče nebo oddělenou pancéřovou hadicí s otočnými benji) se separačním pístkem oddělujícím olej a dusík. Nádobka zvyšuje množství oleje což zlepšuje odvod tepla a dvojice ventilů (jeden řízený kuželem s pružinou, druhý s planžetou) umožňuje nastavit chování při high a low speed nárazech. Tlumič je sériově osazen hydraulikou předpětí v rozsahu 15mm a montážní oka jsou opatřená ložisky s vložkami z nerez oceli. Na sériovém nastavení (charakteristiky planžetové sestavy) se podíleli kromě cestovatelů i pracovníci racing týmu Touratech, takže tlumiče HighEnd vyhovují i velmi sportovním jezdcům. Veškeré parametry z výroby jsou uložené v QR kódu na těle tlumiče a je možné je načíst aplikací v chytrých telefonech.
Alternativně je možné tlumiče řady HighEnd vybavit elektricky ovládanou (komfortní) hydraulikou s napojením na řídící panel ESA nebo ESA2 motocyklů BMW nebo využít univerzální řídící panel TracTive.

Tlumiče řady HighEnd najdete v katalogu s čekými cenami (vč. DPH) na tomto odkazu.TOURATECH CZ
Modletice 142, Říčany u Prahy
Exit 10 na dálnici D1
směr Říčany - Jesenice (na 101)

GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

724 984904
(zboží, objednávky, reklamace ..)
602 100677
(backoffice - zásilky, sklad..)

602 349970
(GPS, GTX oblečení, technika)
605 262600
(platby, fakturace, smlouvy)
777 865865
(mechanik - servis)

pevné linky:
272 942086, 272 937614

PO-PÁ: 10:00-18:30h
(Polední pauza 13:00-13:30)

Objednávky a dotazy na zboží:
shopy@touratech.cz