Články

MiniEVO

Hliníkové kufry Touratech Zega EVO

Vše o nových hliníkových kufrech Touratech ZegaEVO (a zajímavosti o celé produktové řadě Zega včetně historie) najdete v tomto článku. Materiály, kapacity, systém zamykání a upevnění, standardní výbava...

396-200

Nová motocyklová GPS - Garmin Zumo 396

Garmin přichází na začátku letošní sezóny se zcela přepracovaným přístrojem řady 39x - tedy kompaktním přístrojem, který navazuje na tradice starých modelů Zumo 550 a Zumo 660. Protože jsme měli možnost tento přístroj v uplynulých týdnech testovat, můžete si nyní přečíst naše postřehy...

- nový design
- wifi aktualizace
- plná podpora hudby
- systém upozornění na havárii
- agresivní cena

R550_-_Copy

Nová navigace TomTom Rider 550

TomTom přichází na trh s inovovanou navigací RIDER 550
Rychlejší, plynulejší, zábavnější.
Podívejte se, co vám nabízí novinka TomTom pro sezónu 2018...

- Aktualizace map a firmware přes WiFi
- Předčítání zpráv z připojeného chytrého telefonu
- Nový čtyřjádrový procesor
- Inovovaný soubor skvělých motocyklových výletních tras
- Kompatibilita s asistentkou Siri a Google Now

AASargentresize

Přečtěte si zajímavosti o dalších značkách z naší nabídky

PreVision 2020 s.r.o. alias Touratech CZ prodává kromě stovek a tisíců výrobků s logem Touratech (vyrobených přímo v továrně Touratech nebo vyrobených OEM dodavateli pro Touratech), také řadu výrobků od českých nebo evropských dovozců, přímých importérů nebo od dalších výrobců. Řadu z nich najdete i v katalogu a webshopu Touratech ale z různých důvodů (zejména záručních nebo obchodních), je nemůžeme dovážet z Německa ale prodáváme je přímo. 
To je také důvod, proč (zatím) musíme používat dva webshopy - do toho "německého" nemůžeme přidávat další výrobky a značky a tak tyto výrobky prodáváme v druhém e-shopu. Možná do budoucna dojde ke sloučení ale zatím to máme oddělené.
Každopádně postupně publikujeme články, které vás seznámí s těmito výrobci z naší nabídky trošku podrobněji a třeba pochopíte, proč se nám tak líbí jejich filozofie a výrobky. 
Aktuálně si můžete něco přečíst o firmách:

KLIM: https://www.touratech.cz/clanek/40/klim-usa
SARGENT CYCLE: https://www.touratech.cz/clanek/39/sargent-cycle-usa
MOTOZ: https://www.touratech.cz/clanek/33/australske-pneumatiky-motoz-pro-velka-cestovni-endura-v-nabidce-touratech-cz

Jinak stačí kliknout na loga firem na titulní straně a u těch, kde jsou již publikované články, se rovnou otevře příslušná stránka.

FaKLIM2_resize

Nový článek o údržbě motocyklového oblečení z GTX laminátů

Máte nějaké oblečení z goretexového (nejen) dvou nebo třívrstvého laminátu a bojíte se ho vyprat?
Myslíte si, že zvýšíte životnost tohoto oblečení tím, že ho nebudete prát vůbec?
Nějaký "kamarád" nebo "někde na internetu" psali že se tohle oblečení má čistit jen v čistírně?
Přečtěte si náš původní článek o údržbě (a opravách) laminátového oblečení a budete mít v mnoha věcech jasno. A praktiky totéž platí pro jakékoliv další GTX oblečení - nejen motocyklové a nejen lamináty ale i s vyndavací vložkou, sportovní a outdoor GTX bundy apod.
Článek najdete na tomto odkazu: https://www.touratech.cz/udrzba-gtx
A je to podstránka pod článkem o textilních materiálech, takže stačí rozkliknout permanentní odkaz v menu s články na titulce "textilní materiály" a najdete ho v menu podstránek.

Klim-tit2

Novinky KLIM pro sezónu 2018

Americká značka KLIM připravila pro sezónu 2018 řadu novinek, které rozšíří produktové portfolio výrobků pro segment motocyklového cestování. Kromě toho vyrábí KLIM výrobky pro použití v enduro sportu a na sněžné skůtry. Motocyklový segment máme v přímé distribuci pro český trh a pochopitelně jsme udělali předobjednávku zboží na příští rok - a zdá se, že jednu z nějvětších v Evropě.

Více informací najdete v článku
FBtit

Sledujte speciální akční nabídky na FB Touratech CZ

Na naší facebookové stránce (kterou můžete prohlížet i bez registrace na FB) najdete různé zajímavé akční nabídky a slevy, které nepublikujeme jinde. Je to takový bonus pro ty, kdo nás na FB sledují.
Aktuálně jsou vypsané akce na skladové boty Destino Adventure (10% sleva), akční nabídka na schránky na nářadí na originální BMW kufry pro GS nebo na naše kufry ZegaPro2 na LC, máme akční nabídku na prací a impregnační prostředky NikWax apod.
Vyplatí se sledovat https://www.facebook.com/touratech.cz/ 
 
 
Motoz-tit

Australské pneumatiky MOTOZ pro velká cestovní endura v nabídce Touratech CZ

Pneumatiky MOTOZ se používají na australském a americkém trhu již od roku 2007. V Evropě je zná jen úzká skupina jezdců a to zejména na ostrá endura. Motoz ale v posledních letech vyvíjel speciální pneumatiky určené pro velká cestovní endura, které odstraní typické problémy běžně prodávaných pneumatik zavedených značek. Typicky malý nájezd (často pod 5000km) a kompromisní trakci v terénu. Vývojáři a testovací jezdci Motoz jsou jedni a ti samí lidé - jsou to fandové, pro které je jejich práce i zábavou a milují jízdu v terénu. Chtějí vyrábět lepší pneumatiky (s lepším poměrem silnice/terén) pro nejrůznější podmínky a nejrůznější typy cestování. Vlastní (soukromě vlastněný) výrobní závod mají v Thajsku a výroba běží pod certifikací kvality ISO9001.

Více informací najdete v článku
R9X-2

Touratech speciál R9X na Romaniacs 2017

Touratech představil speciální dvouválec na extrémní enduro závody Romaniacs 2017, který pojede Gerhard Foster. Stroj je založený na BMW RnineT, který byl masivně přestavěn do podoby, která částečně připomíná HP2. Všechny podrobnosti a fotografie najdete v článku.
Autoklub

Jak (ne)projít s motocyklem na STK

Série článků, které připravuje Ing. Robert Vacek z Autoklubu ČR ve spolupráci s Touratech CZ na téma, jaké problémy lze čekat při kontrole technického stavu motocyklu na STK nebo při zastavení hlídkou Policie ČR..

Logo_motosalon

Touratech CZ na výstavě Motosalon 2019

Touratech CZ představí na výstavě Motosalon (28.2. - 3.3. 2019, PVA Letňany) řadu novinek.
Seznamte se s nimi již nyní a naplánujte si zastávku na stánku 510 v hale 5, protože pokud jste fanoušci cestovních enduro motocyklů a zejména adventure cestování, budete zde potřebovat více času...

Kolamadolu_400

O historii Touratech CZ, naší nabídce (zejména oblečení) a cestování...

Audio rozhovor Aleše Poláčka z portálu Kolama dolů se spolumajitelem českého zastoupení Touratech.
Je to takový přehled toho, co nás baví, proč děláme to, co děláme a představí to firmu lépe, než nějaké články. Poslechněte si vyprávění o historii, nabídce, výběru oblečení na cestování a spoustu dalšího... http://www.kolamadolu.cz/cestovni-enduro-vasen-kodo-008/

P1020423_Medium

Proč si pořídit tlumič Touratech Suspension by TracTive?

Neustále řešíme dotazy zákazníků, kteří po nás chtějí nějaké "srovnání" s tlumiči jiných výrobců nebo seznam toho, co je na našich tlumičích lepšího než na tlumičích XZY výrobce ABCD apod. Rozhodli jsme se zveřejnit poměrně jasně napsaný seznam výhod, které mají tlumiče Touratech Suspension by TracTive oproti jakýmkoliv jiným tlumičům na současném trhu. Po přečtení tohoto textu by měly být zodpovězené veškeré technické dotazy, které by mohl mít i ten nejnáročnější uživatel.

Extreme_nakres

TracTive tlumiče - Touratech Suspension řady Extreme

Jak už napovídá název, řada Extreme je to nejlepší, co v současné době nabízí Touratech Suspension v produktové nabídce tlumičů. Tlumiče Extreme vychází z konstrukce řady HighEnd ale jsou ještě doplněné o prvky, které ocení zejména uživatelé s nejvyššími nároky, kteří využívají své stroje až do limitů. Oproti řadě HighEnd nabízí systém PDS a nastavitelnou délku tlumiče v rozsahu 8mm.

ACE

TracTive tlumiče - Touratech Suspension řady ACE

Touratech Suspension (by TracTive) řady ACE je zcela nový, revoluční podvozek, založený na tlumičích s elektricky ovládaným solenoidem v těle tlumiče, který 10x za sekundu upravuje průtok oleje a mění charakteristiku tlumiče. Řídící jednotka naprosto nezávislá na palubním systému motocyklu (kromě napájení) ovládá nastavení tlumičů podle dynamiky jízdy a může (pokud si to jezdec přeje a povolí) reagovat na změny přetížení např. při brždění nebo akceleraci změnou nastavení tlumičů a neustále udržovat podvozek v rovnováze. Řídící systém také umožňuje nastavovat elektricky předpětí pružiny, pokud si zákazník objedná verzi s elektrohydraulickým předpětím.

první předchozí 1 - 2 další poslední


TOURATECH CZ
Modletice 142, Říčany u Prahy
Exit 10 na dálnici D1
směr Říčany - Jesenice (na 101)

GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

602 100677
(prodej,objednávky..
724 984904
(objednávky, zásilky, stav skladu)

602 349970
(GPS, GTX oblečení)
777 865865
(mechanik - servis)

Otevírací doba:

Po 13:00-18:00
Út 10:00-18:00
St 10:00-18:00
Čt 10:00-20:00
Pá 10:00-18:00
(Polední pauza 13:00-13:30)

Objednávky a dotazy na zboží:
shopy@touratech.cz