Novinky KLIM pro sezónu 2018

Klim-tit2
Americká značka KLIM připravila pro sezónu 2018 řadu novinek, které rozšíří produktové portfolio výrobků pro segment motocyklového cestování. Kromě toho vyrábí KLIM výrobky pro použití v enduro sportu a na sněžné skůtry. Motocyklový segment máme v přímé distribuci pro český trh a pochopitelně jsme udělali předobjednávku zboží na příští rok - a zdá se, že jednu z nějvětších v Evropě.

Více informací najdete v článku
14.11 2017 | Tiskové zprávyPrint  Email    Delicio.us - save this page
Základní myšlenkou při návrhu nové produktové řady 2018 pro segment motocyklového cestování bylo využít 20 let zkušeností s výrobou špičkového oblečení a především odezvy zákazníků, kteří v něm podnikají nejrůznější cesty s nejrůznější obtížností, délkou a v různých klimatických podmínkách. Kombinace zkušeností s nejlepšími dostupnými materiály, nejkomfortnějším střihem a nejvyšší ochranou je základ pro výrobu nejlepšího dostupného oblečení na současném trhu. A přesně tak KLIM postupoval - vzali prostě to nejlepší a nejosvědčenější, co se momentálně dá koupit - nejlepší materiály a technologie a vytvořili nové nebo inovované modely motocyklového oblečení bez kompromisů. A protože vědí, že oblečení je tak odolné, jako je odolný ten nejslabší článek, použili skutečně to nejlepší, co se dá pořídit - každý zip, každý druk i každý šev - všechno je špičkové.
OBLEČENÍ PRO MOTOCYKLOVÉ CESTOVÁNÍ 2018

Nabídku oblečení pro motocyklové a adventure cestování rozšiřuje několik zcela nových modelů a většina stávajících byla inovovaná. Některé modely považujeme za nepříliš vhodné pro evropské použití a v prodejně budeme mít jen vzorky, jiné jsme předobjednali ve všech barvách a velikostech.

BADLANDS PRO
Zásadní změnou prošel model Badlands, který každé dva roky mění jméno z Badlands na Badlands PRO. Takže pro sezónu 2018 bude k dispozici jak model Badlands 2017 (kterého jsou na evropských skladech pořád velké zásoby), tak nový model Badlands Pro (2018), který se pochopitelně liší od stejnojmenného modelu, který se prodával v roce 2015-2016.
Hlavní myšlenkou oblečení Badlands bylo a stále je - nejnáročnější dobrodružné cesty v nejnáročnější podmínkách - oblečení pro skutečné cestovatele kdekoliv na světě.
Hlavní inovací modelu PRO je mírně zůžený střih s jinak umístěnými ventilačními otvory. Pro zvýšení komfortu byl vyvinut zcela specifický typ chrániče D3O AERO PRO, který nebude používat nikdo jiný kromě Klimu na vybraných modelech. Tento chránič je mimořádně lehký, velmi prodyšný (prakticky vůbec nebrání proudění vzduchu) a přitom nabízí ochranu CE Level 2. K dispozici bude pět barevných provedení bund a tři barvy kalhot. Zásadní novinkou bude písková verze (tan), která se v nabídce Klim objevuje v trilaminátech poprvé. V nabídce tedy bude černá, tmavo šedá, světle šedá, černo-žlutá a černo-písková verze. Kalhoty budou černé, převážně šedé a převážně pískové. Zajímavostí, kterou některý výrobce využil vůbec poprvé, je materiál Superfabric s logem - nádherný detail, který odráží použití nejlepších materiálů specificky vyrobených pro KLIM. Hlavní změnou kalhot Badlands Pro je použití kostrčového chrániče D3O namísto výrobku Poron a pochopitelně použití exkluzivních prodyšných chráničů D3O AERO PRO.


Latitude - redesign
Typicky touringový model Latitude byl designově přepracován s využitím zkušeností jezdců, kteří tento model již řadu sezón celoročně používají. Změny nejsou tak markantní ale spíše evoluční. Hlavní změnou je úprava tvaru panelů, které tvoří střih, zejména v horní části, takže oblečení bude více vyhovovat menším jezdcům (resp. těm, kteří nemají tak široká ramena a hrudník) - podobně jako je to u modelu Kodiak, který je pro sezónu 2018 beze změny.

Marrakesh
Model Marrakesh je doplňkové motocyklové oblečení pro méně náročné použití převážně v hezkém a teplém počasí - například pro výlet do města na večeři, kdy nechcete jet ve "velkém" laminátovém kompletu. Marrakesh je velmi prodyšný a především strečový (ve všech směrech), takže je maximálně komfortní. Přitom z dálky vypadá jako kdyby měl jezdec na sobě jen volnočasovou mikinu. Ale pochopitelně jde o plně ochranné oblečení s chrániči D3O a řadou bezpečnostních prvků včetně reflexních panelů.

Avalon bunda
Nová dámská bunda Avalon je ekvivalent osvědčeného pánského modelu Induction. Je to bunda do horkého počasí - specifiky do těch nejvyšších teplot např. v rozpáleném městě. Bunda je vyrobena z materiálu Karbonite Mesh, velmi odolné síťoviny odolné proti prodření při pádu s maximální mírou ventilace. Střih je pochopitelně navržený tak, aby vyhovoval ženám a umožňoval použití nepromokavé vnitřní bundičky Zephyr nebo Windstopper bundy pro chladnější počasí apod.

Artemis 
nové dámské oblečení

Nové bundy a kalhoty řady Artemis doplňují oblíbenou řadu laminátového oblečení Altitude. Na rozdíl od čistě cestovního Altitude je Artemis určený pro více aktivní použití - adventure/offroad. Svým charakterem jde o oblečení umístěné virtuálně mezi pánskými modely Badlands a Carlsbad.
Hlavní důraz byl kladen na zvýšenou ventilaci, maximální komfort a volnost pohybu při jízdě ve stupačkách a doplnění o ukládací místa, která žádají cestovatelé. Vyrábět se bude v šedo-černé a šedo-žluto-černé verzi s odpovídajícími kalhotami.

HELMY a MX BRÝLE
V nabídce enduro přileb KRIOS zůstává celá produktová řada beze změny, pouze jí doplňuje volitelné čiré samozatmavovací plexi s technologií Transition, které máme k vidění a vyzkoušení v prodejně už od konce léta 2017. Nabídku offroad brýlí rozšiřuje nový model ViperPRO a levnější Viper - oba s největším zorným polem na trhu. V nabídce 2018 budeme mít i pokovená (zrcadlová) výměnná skla.


Kromě novinek v motocyklovém oblečení jsou v nabídce i nové modely prádla a střední vrstvy, všechny novinky, které se hodí pro použití na motorce jsme předobjednali na sklad a bude možné je objednávat. Objednali jsme zásoby chladivého oblečení řady -1.0 Aggressor, které se letos vyprodalo během několika týdnů a nebylo po zbytek sezóny dostupné, Nové modely např. dámských mikon Whistler již máme na skladě. Dorazí i cestovatelské GTX pohorky Outlander (nižší boty určené specificky pro cestovatele, kteří hledají univerzální botu na motorku i na chození např. po horách). Po téměř dvou letech opět dorazí oblíbené goretexové ponožky Covert, které budou rozšířené v oblasti lýtka apod.Zaslat na email:
Váš email:
Váš vzkaz:


TOURATECH CZ
Modletice 142, Říčany u Prahy
Exit 10 na dálnici D1
směr Říčany - Jesenice (na 101)

GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

602 100677
(prodej,objednávky..
724 984904
(objednávky, zásilky, stav skladu)

602 349970
(GPS, GTX oblečení)
777 865865
(mechanik - servis)

Otevírací doba:

Po 13:00-18:00
Út 10:00-18:00
St 10:00-18:00
Čt 10:00-20:00
Pá 10:00-18:00
(Polední pauza 13:00-13:30)

Objednávky a dotazy na zboží:
shopy@touratech.cz