Touratech CZ na výstavě Motosalon 2019

Logo_motosalon

Touratech CZ představí na výstavě Motosalon (28.2. - 3.3. 2019, PVA Letňany) řadu novinek.
Seznamte se s nimi již nyní a naplánujte si zastávku na stánku 510 v hale 5, protože pokud jste fanoušci cestovních enduro motocyklů a zejména adventure cestování, budete zde potřebovat více času...

25.02 2016 | NovinkyPrint  Email    Delicio.us - save this page

Touratech CZ představí na Motosalonu 2019 novinky pro adventure cestování

Prodejna Touratech CZ (pod obchodním jménem PreVision 2020 s.r.o.)  působí na českém trhu jako dovozce německého výrobce doplňků pro dobrodružné cestování již od roku 2005. Letos to je tedy patnáct let. Za tu dobu se z malého garážového krámku v suterénu pronajatého řadového domku vypracovala na firmu s obratem bezmála 25 milionů Kč s designovým prodejním prostorem a obrovskými skladovými zásobami, vlastním servisem a pneuservisem. Stále ale zůstává to samé – vášeň pro dobrodružné cestování. Baví nás, to co děláme a baví nás to tak, že již několik let neděláme nic jiného. Kromě výrobků z katalogu Touratech (od ledna 2018 pod novým majitelem a s výrazně zeštíhleným portfoliem) prodáváme stovky výrobků z našeho vlastního přímého dovozu nebo od českých dovozců – které jsou zalistované v druhém e-shopu mimo sortiment německého Touratechu.
Snažíme se zákazníkům nabízet kromě naprosté špičky i alternativní řešení ve střední a vyšší třídě – a to ve všem, co děláme.

Na Motosalonu představujeme několik koncepčních motocyklů a řadu samostatných výrobků:

Motocykly:
BMW R1250GS LC
Showbike vybavený pro běžné dálkové cestování se základní paletou ochranných i komfortních doplňků. K vidění je špiřkový podvozek Touratech Suspension řady Plug
&Travel ESA s elektronick
ým ovládáním ze stávajícího panelu BMW, základní ochranné doplňky pro převážně silniční cestování s podílem jízdy offroad, pohodlná sedla, zavazadla včetně hliníkových kufrů základní řady ZegaPro. Motocykl je vybavený designovým kokpitem a plexi Desierto V. Novinkou je rozkládací nosič zavazadel a ručně pletená super pevná a lehká kola americké značky Woody Wheel Works v provedení se stříbrnými ráfky Excel. Motocykl je obutý na typickch cestovatelských pneumatikách z nabídky Touratech CZ – australských Motoz řady Tractinator GPS s nájezdem mezi 10-20 tis. km a mimořádnou odolností proti defektům.

BMW R1200GS LC
Motocykl „starší“ řady LC je založený na vyjímečné tovární verzi GS Trophy, která se jela v Kanadě. Tento motocykl byl novinářský a absolvoval celý závod a jsou na něm patrné některé stopy po řadě pádů. Touratech CZ ho pořídil od kanadského dovozce a vylepšil pro své účely jako hlavní firemní showbike. Motocykl je vybavený prakticky vším, co Touratech na tento motocykl nabízí včetně hliníkových zavazadel řady ZegaPro2 v černé verzi, štítem DesiertoV, vylepšenou elektronikou, výfukovým systémem AC Schnitzer a mimo jiné i špiřkovými ručně pletenými koly Woody Wheel Works v Ultralite X-laced verzi vpředu s 21“ konverzí pro lepší vedení v terénu. Pneumatiky Motoz Tractinator Rally jsou ostřejší verzí určenou do náročnějších podmínek.

Honda Africa Twin Adventure Sport "ULTRA EDITION"
Tento motocykl je stavený jako speciální verze ULTRA – téměř bez omezení rozpočtu. Při modifikaci standardní verze ATAS jsme vycházeli zejména z požadavku na zvýšení offroadových vlastností a ochrany motocyklu při náročné zátěži. Kromě téměř kompletní palety doplňků je motocykl vybavený podvozkem Touratech Suspension řady Extreme s limitovanou edicí elektricky ovládaného předpětí ovladačem na řídítkách, ručně pletenými koly Haan Wheels se zlatými ráfky Excel, racingovým svodem RP navrženým exkluzivně pro Touratech CZ s koncovkou Akrapovič a zavazadly řady Touratech ZegaPro. Motocykl bude obutý na typických pneumatikách pro daný charakter využití – Motoz Tractinator Adventure.

BMW R9X
Naprostý unikát – postavený pro závod Romaniacs – tehdy pro továrního jezdce Touratechu
Gerharda Fostera (6x Erzberg Rodeo, Roof of Africa, Getzenrodo…).
R9X je postavený na základně BMW RnineT – s novým rámem, podvozkem a spartánskou závodní konstrukcí. Motocykl má fenomenální jízdní vlastnosti a sloužil především jako ukázka možností vývoje Touratechu a také na ověření funkčních vlastností podvozků Touratech Suspension (zejména uzavřených cartridgí řady Extreme). Motocykl představujeme obutý na nejostřejších pneumatikách pro ne-zcela sportovní využití v naší nabídce – Motoz Tractinator Desert.

Oblečení:
Touratech CZ je již deset let autorizovaným prodejcem amerického výrobce oblečení KLIM. Postupně jsme se vypracovali na pozici tzv. Gold dealera – tedy prodejců, kteří nabízí kompletní sortiment převážně z vlastních skladových zásob s nejvyšší úrovní zákaznického servisu i prodejních prostor. Na veletrhu představíme všechny klíčové novinky pro sezónu 2019 – pánské nové modely Kodiak a Latitude, dámské Artemis a Latitude a také nejpopulárnější aktuální řadu Badlands a offroadový model Dakar. Novinkou bude představené první enduro přilby s výstelkou z revolučního materiálu Koroyd – Klim Krios Pro se samozatmavovacím plexi Transitions, celokarbonovu skořepinou, magneticky naváděným zavíráním a řadou dalších vychytávek, které staví tuto přilbu na absolutní vrchol současné nabídky v kategorii univerzálních enduro přileb na offroad i cestování v jednom. Všechny přilby na stánku budou osazené vnitřními plexi Pinlock různých typů včetně samozatmavovacího.

Další:
Na stánku budou k vidění další novinky:
- helmy Touratech Aventuro Carbon2
- kompletní sortiment adenture pneumatik australského výrobce Motoz
- satelitní komunikátory SPOT včetně novinky SpotX
- nové diagnostiky a elektronika BMW motocyklů jihoafrického výrobce HEX Code (GS-911)
- nový tripmaster německého výrobce Rally Navigation Solutions (RNS) řady GFX
- vyhřívaná sedla amerického výrobce Sargent Cycle z distribuce Touratech CZ
- poprvé v ČR představíme novou motocyklovou obuv Touratech Destino EnduroX (offroad) a Destino Touring (cestovatelské)


Stánek Touratech CZ, hala 5, stánek 510

Po dobu výstavy bude prodejna v Modleticích otevřena (od 12 - 19h) a protože Touratech zásadně neprodává na výstavách, můžete si vyzkoušet velikosti a zakoupit skladové zboží v klidu v prodejně. Navíc po dobu výstavy (až do 8. 3. 2019) platí výstavní 10% sleva na všechno oblečení KLIM a motocyklové výrobky Touratech.

Zaslat na email:
Váš email:
Váš vzkaz:


TOURATECH CZ
Modletice 142, Říčany u Prahy
Exit 10 na dálnici D1
směr Říčany - Jesenice (na 101)

GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

602 100677
(prodej,objednávky..
724 984904
(objednávky, zásilky, stav skladu)

602 349970
(GPS, GTX oblečení)
777 865865
(mechanik - servis)

Otevírací doba:

Po 13:00-18:00
Út 10:00-18:00
St 10:00-18:00
Čt 10:00-20:00
Pá 10:00-18:00
(Polední pauza 13:00-13:30)

Objednávky a dotazy na zboží:
shopy@touratech.cz