Farmářská šunka s čočkovým ragů - Adventure Menu

Uzené maso s čočkou je tradiční a oblíbený pokrm nejen v České republice.

 Novinka
Cena:189 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: adventuremenu-24
Farmářská šunka s čočkovým ragů - Adventure Menu
Popis Farmářská šunka s čočkovým ragů - Adventure Menu
Nabízí kromě lahodné chuti také spousty živin, které oceníte zejména na cestách či při sportovních výkonech. Energeticky bohaté čočkové ragú jsme doplnili skvělou farmářskou šunkou nakrájenou na kostičky. Šunka je tvořena z 98 % masem. Černá čočka Beluga, doplněná orestovanou zeleninou a výraznou chutí balsamicového octa a dalšího koření, vás zasytí a dodá energii na dlouhé hodiny. Díky své konzistenci se jídlo rychle prohřívá ve všech svých vrstvách.

Složení: Černá čočka Beluga (23%), šunka (20%-vepřové maso (min.98%), pitná voda, jedlá sůl s jódem, aroma, extrakt z koření), pórek, mrkev, řapíkatý celer, ocet balsamico (hrozinky, voda), řepkový olej, česnek, sůl, pepř.

Informace pro alergiky: Obsahuje řapíkatý celer

1 balení – hmotnost 400 g +- 5%.
Uvedená energetická hodnota je na celé balení.


Nutriční hodnoty 1 porce
Energetická hodnota: 571kJ
Bílkoviny: 11g
Tuky: 3,5g
Sacharidy: 1g

AdventureMenu jsou hotová sterilovaná jídla vyráběná speciálně pro outdoor, turistiku, expedice a jiné aktivity při kterých je zapotřebí poctivé plnohodnotné jídlo připravené za pár minut. Jídlo není dehydrované, tudíž se do něj nepřidává žádná voda.
Jídla AdventureMenu jsou vydatná, bez jakýchkoli chemických konzervantů, vyvážená, ale především chutná. To vše díky unikátnímu způsobu sterilace, který umožňuje vařit jídlo přirozeně bez použití chemie a díky kterému je jídlo i po 2 letech chutné, jako byste ho právě uvařili. Všechna jídla jsou vařená výhradně z nejkvalitnějších surovin od léty prověřených dodavatelů. Výrobce klade velký důraz na absenci chemických přidaných látek, z toho důvodu jsou všechna jídla vařena tradičním způsobem.

Především na cestách je důležité, aby byla strava vydatná. Proto jsou jídla AdventureMenu složená tak, aby zaručeně zasytila a dodala potřebnou energii na další cestu. V každé porci je vždy 150g masa. Dále omáčka a příloha, jejichž množství je závislé na typu jídla. Celková hmotnost jedné porce je vždy 500g.

Způsoby ohřevu:
Jídla lze ohřívat ve vodní lázni po dobu 8-10 minut, nebo vyklopit na pánev a prohřát cca 3 minuty. Jídlo není dehydrované a proto se nepřidává žádná voda.
Nejjednodušším způsobem ohřevu jídel Adventure Menu je použití tzv. Samoohřevu, který vám jídlo ohřeje za pár minut bez potřeby vařiče, nádobí a teplé vody. Samoohřev najdete v našem shopu jako samostatnou položku nebo jako související zboží.

Jídla AdventureMenu jsou připravována výhradně ruční prací z nejkvalitnějších tuzemských surovin. Díky jedinečné technologii neobsahují žádné konzervanty ani barviva a přitom si zachovají čerstvost a skvělou chuť až po dobu 2 let.
K výrobě jídel AdventureMenu se použív8 sterilizační technologie německé firmy KORIMAT. Čerstvě uvařená jídla jsou při stálé vysoké teplotě naplněna do jednotlivých bariérových sáčků. Ve speciálním zařízení jsou za působení vysokého tlaku na několik minut šokově zahřáta a následně prudce zchlazena. Tato unikátní technologie zajišťuje bezpečný a chutný výrobek bez potřeby použití jakýchkoliv konzervačních látek. Tento způsob uchování potravin přináší v uplynulých desetiletích mnoho opomíjených výhod. Jídla uchovaná pomocí této metody si zachovávají svou vynikající a nezměněnou chuť po celou dobu a vyznačují se extrémní trvanlivostí.
Mezi další přednosti výrobků Adventure Menu patří použití nejkvalitnějších obalových materiálů. Námi používané materiály se vyznačují extrémní odolností, která zaručuje i v nejnáročnějších podmínkách vysokou kvalitu jídel po dlouhou dobu.

Bezlepkový výrobek
Celiakie je autoimunitní onemocění, které vzniká u geneticky disponovaných jedinců. Míra závažnosti onemocnění se odvíjí podle rozsahu poštižení tenkého střeva. V současné době je celiakie nevyléčitelná. Osoby trpící nesnášenlivostí na lepek musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu.
Bezlepková dieta pomáhá odstraňovat negativní důsledky nesnášenlivosti na lepek. Bezlepková dieta znamená pro pacienta úplnou změnu stravovacích návyků, která je založena na vyloučení příjmu potravin obsahujících lepek. Jedná se se především o výrobky z pšenice, žita a ječmene. V České republice jsou při této dietě zakázány i ovesné výrobky.

U některýchh lidí dochází k nepřiznivým reakcím po požití potraviny obsahující lepek, narozdíl od celiakie však není přítomno typické poškození sliznice tenkého střeva. V tomto případě je na vině alergie na lepek. Hlavními příznaky potravinové alergie na lepek je průjem, zvracení, vyrážka na kůži, křeče atd. Příznaky se objevují ihned po konzumaci potraviny, maximálně do několika hodin. Prevencí proti alergickým reakcím je dodržování bezlepkové diety, narozdíl od celiakie však mohou lidé trpící alergií na lepek tolerovat malé množství lepku ve stravě.
Celiakie je jen jeden z mnoha problémů, který lepek způsobuje. Nejhorší je to, že se lepek vyskytuje i tam, kde bychom ho vůbec nečekali, například v uzeninách, mléčných výrobcích, nápojích, omáčkách. Celkově se dá říci, že lepek je v současném globalizovaném potravinářství značně nadužíván. V mnoha případech bylo pozorováno u lidí, kteří nemají žádné příznaky alergie na lepek a přesto se rozhodli nekonzumovat potraviny, které lepek obsahují, významné zlepšení výkonnosti. Již po týdnu se cítili více svěží jak tělesně, tak duševně a měli celkově více energie. Snad nejmarkantněji tuto změnu pociťují vrcholoví sportovci. Je tedy jasné, že všem lidem prospěje trochu si odlehčit od lepku.

Konzumace bezlepkových výrobků je přínosná i pro osoby, které jsou zdravé a nemají žádné zdravotní problémy. Díky použití bezlepkové mouky jsou výrobky lépe stravitelné a obsahují více energie. Belepkové výrobky AdventureMenu představují vhodný způsob prevence nemocí, které způsobuje lepek.


Videa k produktu
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Farmářská šunka s čočkovým ragů - Adventure Menu

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce