Filip Weber - Albánie off-roadový ráj

60 off-road tras pro terénní automobily a enduro motorky, některé pro pohodlné cestování, jiné na naviják!

Cena:359 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: Kniha Albánie
Filip Weber - Albánie off-roadový ráj
Popis Filip Weber - Albánie off-roadový ráj
Nedejte na ošklivé historky, kterými se lidé ve střední Evropě straší. Zapomeňte na zkazky o krevní mstě a o přepadání. Albánci jsou normální lidé, toužící po práci a rodině.
Albánie se mění před očima, řada krásných off-road tras je vyasfaltovaných, staví se nové dálnice a tunely. Zato hory mi přijdou čím dál opuštěnější. Lidé se stěhují do měst a v horských vesnicích jsou jen přes léto. Cesty v horách jsou pořád v horším a horším stavu, řada z nich je po zimě pro závaly neprůjezdných. A to je ten pravý off-roadový ráj. Do auta lopatu, na motorku přibalit kurty na vytahování z bahna, lehký stan a spacák a hurá do hor. Ke krásným jezerům, na opuštěné planiny, na dech beroucí vyhlídky.
Škoda, že většina návštěvníků trefí pouze do Tethu a Valbone. Tato dvě údolí jsou sice překrásná, ale plná turistů a připomínají lunapark. Zamiřte do centrální nebo nejlépe do jižní Albánie. Tam zatím není žádná turistická infrastruktura, hory jsou překrásné a můžete se tam dny a dny toulat po horských cestách. V horách jsou ukryta překrásná jezera, skalní monumenty, daleké vyhlídky. Cesty k nim jsou těžko průjezdné, zničené od náklaďáků IFA ilegálních těžařů dřeva. Průjezdné jen na nazvedaném off-roadu s navijákem nebo lehké enduro motorce. A to jsou ty správné cíle pro dobrodruhy!
Ale i běžný cestovatel na naloženém cestovním enduru nebo SUV si zde přijde na své. Vybral jsem doporučené trasy, kde nečíhá žádná past a snadno je projedete. Rád bych, aby vás tento průvodce provedl těmi nejkrásnějšími místy v Albánii. Místy, která jsem si zamiloval a na která se rád vracím.
Toto třetí vydání je zřejmě posledním. V Albánii se mi už podařilo projet všechny myslitelné off-road trasy. V dalších letech si už jen vezmu tužku a budu v průvodci škrtat, co je vyasfaltováno.
Tak neseďte doma, zvedněte se a vyrazte za dobrodružstvím!
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Filip Weber - Albánie off-roadový ráj

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce