Garmin inReach Mini Orange

Miniaturní satelitní komunikátor/tracker (bez nutnosti používat mobilní sítě GSM)

Cena:8 990 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO - doporučujeme ověřit dostupnost
Kód zboží: 010-01879-00
Popis Garmin inReach Mini Orange
Zařízení inReach Mini je víceúčelový kompaktní satelitní komunikátor, který kombinuje GPS pro lokalizaci polohy s trackerem (odesílání resp. sdílení polohy), komunikátorem (SMS zprávy) a vysíláním nouzového signálu (SOS) pro záchranné složky - bez nutnosti používat mobilní GSM (resp. datovou) síť

- malé odolné zařízení zajišťuje přenos textových zpráv SMS pomocí sítě Iridium se 100% globálním pokrytím.
- možnost odeslání SOS signálu pro přivolání záchranářů 24h denně, 7 dnů v týdnu
- přístup k mapovým podkladům včetně NOAA map a dalších map systému Garmin EarthMate na kompatibilních zařízeních
- volitelná možnost zobrazení předpovědi počasí přímo v komunikátoru (nebo na připojeném zařízení) v různých úrovních detailních informací (základní nebo rozšířené předplatné).
- odesílání a příjem zpráv inReach pomocí kompatibilních Garmin zařízení včetně připojených hodinek a ručních zařízení
- interní dobíjecí litiová baterie s výdrží 50 hodin v režimu 10-minutového trackování polohy

inReach Mini je zařízení pro spojení se světem v místech, kde není pokrytí mobilním signálem. Miniaturní satelitní komunikátor pro dobrodružné cesty kdekoliv na světě, kde je žádoucí malá hmotnost a rozměry. inReach Mini umožňuje odesílat a přijímat textové zprávy, sledovat a sdílet vaší polohu během cesty a v případě potřeby přivolat dostupné záchranné složky pomocí nonstop dostupné podpory GEOS 24/7. Se zařízením inReach budete vždy a všude v kontaktu s rodinou a přáteli.


Lehká, malá a chytřejší komunikace...

Miniaturní rozměry a hmotnost umožňují nosit inReach Mini prakticky v každé kapse batohu nebo bundy. Díky 100% pokrytí globální satelitní sítě Iridium budete na příjmu kdekoliv - i v místech, kde není signál mobilních sítí. Myslíte si, že se to týká jen opravdu vzdálených destinací? Stačí naprosto běžné Maroko a mít problém třeba na západním pobřeží - signál žádný.


Kdo odpoví na vaše SOS volání? GEOS!!!

GEOS je špička v oblasti zajišťování záchrany a monitoringu záchranných operací. Spolupracují se záchrannými složkami ve více než 140 zemích světa, zachránili spousty životů a provozují nonostop centrálu, která poskytuje odezvu na SOS volání a kontakt se záchranáři. Jejich operátoři zjistí vaší polohu a předávají jí příslušným záchranným složkám dostupným v dané oblasti. Jakmile odešlete nouzový signál a potvrdí se, spustí se záchranná operace a operátoři nepřetržitě informují o postupu záchranných týmů a naopak.


Více možností konektivity

Bezdrátové spojení jednotek mezi sebou umožňuje odesílání a příjem zpráv z připojených zařízení, hodinek nebo mobilních telefonů. Lokační služby (založené na GPS pozici) umožňují sdílet polohu s rodinou nebo přáteli nebo dalšími členy výpravy v terénu. Pochopitelně je možné informovat o postupu dobrodružné výpravy na sociálních sítích. Pro základní orientaci je k dispozici kompas se zobrazením azimutu k cíli a vzdálenosti trasy nebo k danému waypointu.


Spolupráce s mobilním telefonem

Pro ještě větší možnosti a pohodlí je možné využívat aplikaci EarthMate pro synchronizaci se zařízením inReach pomocí Bluetooth spojení. Potřeba je pouze kompatibilní telefon iOS nebo Android a máte přístup k neomezeným mapovým podkladům, satelitním snímkům, NOAA námořním mapám apod.
Navíc EarthMate umožňuje pohodlně využívat funkce inReach komunikátoru pomocí aplikace v telefonu. Můžete například využívat seznam telefonních čísel z vašeho mobilu a spojit se s nimi textovou zprávou během pár stisků displeje.

Párování s Garmin Pilot
inReach je možné využívat i ve světě letecké komunikace. Pokud ho spárujete s kompatibilním zařízením pomocí aplikace Garmin Pilot, můžete přijímat a odesílat textové zprávy v kokpitu i během letu - opět bez využití pozemního GSM signálu.
A protože inReach je současně ruční GPS navigace, aplikace Garmin Pilot může využít své spolehlivé zdroje pro zobrazení pozice letadla v pohyblivém režimu na mapě, trackovat pozici letadla pomocí MapShare webové aplikace a publikovat jí třeba na Facebooku nebo Twitteru.


Počasí kdekoliv jste...

Volitelné služby pro informace o počasí nabízí perfektní přehledy vývoje přímo na displeji komunikátoru nebo na připojených zařízenách v aplikaci Earthmate. K dispozici jsou dva programy předplatného - základní a prémiový. Můžete si zobrazit předpověď pro vaší lokalitu nebo kterýkoliv waypoint na cestě.


Odolný, robustní ... prostě inReach

Velmi odolná konstrukce (standard MIL-STD-810F), odolnost proti vodě IPX7...
inReach mini je prostě navržený tak, aby vydržel a fungoval všude. Vnitřní dobíjecí lithiová baterie vydrží až 50 hodin při 10 minutovém online trackování nebo 20 dnů v režimu šetření baterie. Nabíjení běžným microUSB kabelem nebo 12V nabíječkou (volitelné příslušenství).


Flexibilní plány předplatného

Pro funkčnost zařízení je nutné předplatné satelitní komunikace sítě Iridium. K dispozici jsou roční smlouvy nebo flexibilní měsíční předplatné - záleží na plánovaném využití zařízení během roku. Předplatné nabízí také neomezené cloudové služby a plánování tras. Každý přístroj inReach má bezplatný přístup do speciálního serveru Garmin Explore pro plánování tras a waypointů. Můžete si předem připravit presety textových zpráv, synchronizovat nastavení, updatovat firmare a přístup pro publikování na sociálních sítích, ukládat historii poloh a spoustu dalšího.
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Garmin inReach Mini Orange

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce