GPS TomTom RIDER 450 Premium Pack

•Trasy a zastávky offline •Doživotní světové mapy •Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic •Úroveň náročnosti jízdy •Volání handsfree pomocí Bluetooth a sdílení tras •Citlivost chytré obrazovky na rukavice •Doživotní přístup k upozorněním na rychlostn

 Doporucujeme
Cena:13 976 Kč  s DPH

Níže můžete přidat k produktu zvýhodněné položky

 
Skladem: NE
Kód zboží: TomTomRider 450 PP

Pouze k tomuto produktu si můžete výhodně přikoupit následující položky


Popis GPS TomTom RIDER 450 Premium Pack
Ideální GPS pro silniční cestování na motorce + vše potřebné pro provoz v autě.

PREMIUM PACK OBSAHUJE:
Vše co je v běžném balení Rider 450 a navíc:
+ držák s přísavkou pro použití v autě
+ napájecí kabel (USB + CL adaptér) pro použití v autě
+ řešení proti krádeži na motorce (zajištění západky zámkem + zamykací kolečko RAM kloubu)
+ ochranné pouzdro na GPS

Inovace oproti předchozím modelům:
- LCD s dotykovou vrstvou s nastavitelnou úrovní citlivosti (podle použitých rukavic
- Předehrané špičkové motocyklové trasy (140) od předních agentur (Touren-Fahrer, MotoPlus, BestBikingRoads a Adventure Bike Rider)
- Předinstalovaných šest sad motorkářských POI - 200 evropských hotelů Biker Betten, 60 motorkářských hotelů MOHO Motorrad, Touren-Fahrer 484 zajímavých míst pro motorkáře + 482 horských sedel + 482 hotelů přátelských k motorkářům + 120 motocyklových muzeí.

Chytrá obrazovka
Tato dotyková obrazovka ovladatelná v rukavicích přináší nové úrovně citlivosti. Chytrou obrazovku zařízení Rider 450 lze přepínat mezi režimy pro lehké a těžké rukavice podle toho, co máte na sobě. I když bude pršet, obrazovka zareaguje na dotyk rychle a přesně a vy se můžete soustředit na jízdu.

Klikaté silnice
Dejte vale nudným rovinkám a najděte si zábavné klikaté silnice. Vyberte si náročnost trasy a zbytek za vás vybere naše navigační zařízení pro motocykly. Můžete si vybrat tři úrovně klikatosti: nízkou, střední a vysokou. Zařízení TomTom Rider vám pomůže najít jízdy plné adrenalinu, které pro vás budou jako stvořené.

Kopcovité silnice
Zůstaňte na úrovni hladiny moře nebo začněte stoupat. Vyberte si počet stoupání a klesání v dané jízdě, abyste se stále cítili pohodlně a jistě. Vyberte si ze tří úrovní kopcovitosti: nízké, střední nebo vysoké. Nyní je na vás, jestli začnete stoupat. Jak vysoko si troufnete?

Plánování okružní trasy
Nechte zařízení TomTom Rider, aby automaticky našlo jinou zpáteční trasu z vašeho výletu. Stačí zvolit cíl a zařízení TomTom Rider se postará o to, abyste zpátky vraceli jinou cestou a mohli si vychutnat nové trasy.

Trasy a zastávky
Vydejte se na silnici s předem nahranými nejlepšími vybranými trasami v navigačním zařízení pro motocykly. Patří k nim i doživotní světové mapy, aktuální dopravní informace a upozornění na rychlostní radary, které vám umožní soustředit se jen na silnici. Chcete se někde zastavit? Klepnutím na obrazovku najdete blízké hotely, restaurace a další místa v okolí. Technické vybavení pro dobrodružství máte. Teď záleží na tom, jestli máte odvahu pustit se do objevování?

Doživotní světové mapy
Vyberte si další dobrodružnou jízdu kdekoli na světě. Ať míříte na sever nebo na jih, můžete si nainstalovat a aktualizovat mapy všude ve světě bez příplatku po celou dobu životnosti navigačního zařízení pro motocykly. Díky nejnovějším mapám budete mít vždy skvělé zážitky z jízdy. Stačí aktualizovat zařízení TomTom Rider přes počítač.
V průběhu životnosti produktu si můžete stáhnout nejméně 4 plné aktualizace jakékoli nainstalované mapy každý rok. Ke stahování nových map a aktualizací potřebujete počítač s připojením k internetu a účet MyTomTom. Více informací najdete na webové stránce tomtom.com/lifetime.

Varování na místa častých nehod a konec dopravní zácpy
Díky varováním na místa častých nehod a konec dopravní zácpy budete vědět, kde jet opatrně. Předejděte náhlému brzdění a příliš rychlé jízdě na nebezpečných silnicích. Díky nepřetržitému přísunu informací budete moci jet v klidu.

Plánování trasy ve službě MyDrive
Aplikace MyDrive online vám umožní vytvářet vlastní napínavé cesty a ihned je synchronizovat se zařízením. Nebo do zařízení TomTom Rider jednoduše nahrávejte trasy, které jste našli online. Díky spoustě předem naplánovaných napínavých jízd dostupných online je zařízení Rider dokonalou bránou k objevům.

Sdílení souborů přes Bluetooth®
Podělte se o svou cestu přes Bluetooth® s ostatními řidiči – než vyrazíte nebo po cestě, aby byli všichni v obraze. Trasy lze přenést ve formátu GPX přes Bluetooth®.

Volání handsfree
Volejte a přijímejte hovory se smartphonem v kapse. Navigační zařízení TomTom Rider pro motocykly lze připojit k telefonu přes Bluetooth®, takže můžete při jízdě na motocyklu volat přes handsfree.

Odolnost proti počasí
Odolný design zařízení TomTom Rider s kovovými hranami zajišťuje odolnost proti počasí a odolnost proti pádu se stupněm krytí IPX7 – pro jízdu za všech podmínek. I v mokrém počasí je e citlivost dotykové obrazovky přesná a umožní vám ovládání bez ohledu na počasí.

Pozice na výšku
Otočte zařízení do pozice na výšku a uvidíte další zatáčky, které vás na trase čekají, takže se na ně můžete připravit. Inovativní otočný držák tohoto navigačního zařízení pro motocykly umožňuje snadné přepínání mezi zobrazením na šířku a na výšku. Poté si rychle zobrazíte podrobnější zobrazení mapy, abyste viděli, co vás čeká.

Bezplatné plánování tras s aplikací Tyre Pro®
Naplánujte si trasu pomocí Tyre Pro®, interaktivního softwaru, který pomáhá v počítači navrhovat trasy do navigačního zařízení pro motocykly. A až se vrátíte domů, zaznamenané trasy můžete také vyexportovat ze zařízení do aplikace Tyre Pro®, abyste se o ně mohli podělit s přáteli.

Ve zkratce:

•Trasy a zastávky offline
•Doživotní světové mapy
•Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic
•Úroveň náročnosti jízdy
•Volání handsfree pomocí Bluetooth a sdílení tras
•Citlivost chytré obrazovky na rukavice
•Doživotní přístup k upozorněním na rychlostní radary
•Varování na místa častých nehod a konec dopravní zácpy


Baterie
Výdrž baterie
Až 6 hodin provozu bez nabíjení

Připojení
Bluetooth Audio
Ano – pro volání handsfree, hlasové pokyny přes náhlavní soupravu (podpora profilu HS a HFP)
Připojení smartphonu
Služby TomTom Traffic, Rychlostní radary TomTom, MyDrive a QuickGPSFix prostřednictvím připojení Bluetooth® ve vašem smartphonu

USB
Port micro USB a kabel USB 2.0

Rozměry (Š x V x H)
136,8 x 88,4 x 30,5
280 gramů

Vnitřní paměť
16 GB

Slot na karty SD
microSD

Montáž do vozidla
Upevňovací sada RAM – hodí se téměř pro všechny motocykly

Typ obrazovky
Kapacitní, na slunci čitelná obrazovka ovladatelná v rukavicích

Velikost displeje
Dotykový displej s úhlopříčkou 11 cm (4,3")

Rozlišení obrazovky
480 x 272 pixelů

Vodotěsný
(IPX7)

K navigaci nabízíme možnost kompletní předinstalace - aktualizace map, software, registrace atd... originál pouzdro, náhradní napájecí držák na motocykl nebo držák do auta a kovový zamykací držák na motorku od Touratechu.
Vše najdete v kategorii služeb GPS nebo v souvisejícím zboží
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt GPS TomTom RIDER 450 Premium Pack

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce