Grangers clothing wash + repel 1000 ml GRF 86 (prací prostředek s impregnací)

Speciálně vyvinutý prostředek od firmy Granger´s, který zároveň čistí a impregnuje v jednom pracím cyklu. Vhodné pro GORE-TEX® a eVENT®.

 Doporucujeme
Cena:688 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: 00031855
Grangers clothing wash + repel 1000 ml GRF 86  (prací prostředek s impregnací)
Popis Grangers clothing wash + repel 1000 ml GRF 86 (prací prostředek s impregnací)
Tekutý prací a impregnační prostředek (v jednom cyklu) od firmy Granger´s pro veškeré typy technického oblečení včetně oblečení s membránou GORE-TEX® a eVENT®.

Speciálně vyvinutý prostředek od firmy Granger´s, který zároveň čistí a impregnuje v jednom pracím cyklu. Šetří tak čas, energii i vodu. Pro správné fungování je nutné oblečení po vyprání vysušit sušičkou či přežehlit - podle informací resp. omezení výrobce k tomu kterému typu oblečení.

- čistí a impregnuje
- zvyšuje tím výkon technických oděvů
- zachovává prodyšnost
- obnovuje voděodolnost

Praním speciálních tkanin a technických laminátových látek v běžných pracích prostředcích můžete dosáhnout krásně čistého vzhledu ale také můžete zásadně zhoršit jejich funkční vlastnosti. Většina běžných pracích prostředků zanechává na vlákně zbytky (reziduum), které přinejmenším snižují prodyšnost a omezují smáčivost nebo vodoodolnost látek a nebo naopak odstraňují účinnou vodoodpudivost látky (DWR úpravu), takže povrch se smáčí a v dešti těžkne.
Granger´s výrobky na praní byly byl navržené speciálně pro praní technických tkanin používaných na všech dvou i třívrstvých laminátech včetně výrobků s membránou Gore-Tex ProShell, používaných na motocyklech a také na oblečení s vyjímací nebo pevnou vložkou (Z-Liner, membrána Performance Shell). Prostředek účinně odstraňuje špínu a naprosto odstraňuje zápach i po mnohatýdenních expedicích - a přitom obnovuje DWR úpravu látky.

Doporučujeme také přečíst si náš článek o údržbě motocyklového oblečení "pro začátečníky": https://www.touratech.cz/udrzba-gtx

Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Grangers clothing wash + repel 1000 ml GRF 86 (prací prostředek s impregnací)

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce