Kalhoty pánské KLIM BADLANDS, zelené, oficiální CZ distribuce - doživotní záruka, 3l-GTX

Badlands - velmi pohodlné trilaminátové Gore-Tex oblečení s vysokou prodyšností, dobrým větráním a garancí odolnosti proti dešti bez nutnosti používat jakoukoliv vložku nebo pláštěnku.

 Vyprodej Sleva
vyberte variantu
 
Skladem: -
Kód zboží: 4053-001-xxx-300--master
Popis Kalhoty pánské KLIM BADLANDS, zelené, oficiální CZ distribuce - doživotní záruka, 3l-GTX
NEJLEPŠÍ TRILAMINÁTOVÉ OBLEČENÍ NA CESTOVNÍ ENDURA NA SOUČASNÉM TRHU!

Doprodej modelu 2017!

Připravte se na cestu vašich snů - ať povede kamkoliv a jakýmkoliv počasím budete muset projíždět - ve všech situacích se můžete spolehnout na osvědčené oblečení Klim Badlands. Oblečení je navržené pro dálkové cestování - každý den, celé týdny v nejrůznějších podmínkách. Materiály a střih jsou volené tak, aby perfektně podporovaly jízdní pozici na cestovních endurech i v případě jízdy offroad. Je jedno, jestli pojedete sportovně po krásných silnicích nebo v předklonu ve stupačkách po prašných pistách třetího světa - KLIM upravil model Badlands tak, aby vyhovoval za všech situací a podmínek. Vynikající ochrana, chrániče D3O™, komponenty Poron® řady XRD® v kombinaci s nejlepšími trilamináty z nabídky Gore-Tex®...

Badlands - bunda a kalhoty jsou příkladem kombinace nejnovějších designových trendů, střihu a materiálových technologií pro vytvoření motocyklového oblečení nejvyšší kategorie. Díváte se na oblečení bez kompromisů - nejlepší materiály, nejlepší funkční vlastnosti, střih a technická výbava - navrženo od počátku pro použití na cestovních endurech!
Inspirací pro Badlands Pro bylo ultimátní oblečení Adventure Rally, které KLIM upravil více pro cestování a zvýšení pohodlí na dlouhých cestách v jakémkoliv počasí. Použité materiály jsou velmi odolné i při použití offroad a přitom mimořádně pohodlné. Integrované chrániče jsou z nejvyšší kategorie a v kombinaci s prodyšným a dobře větraným goretexovým laminátem s garancí odolnosti proti vodě vzniklo oblečení, které můžeme označit za špičku v kategorii.

Badlands je oblečení připravené na cokoliv - na jakékoliv podmínky na jakékoliv cestě.
Modelová řada s označením BADLANDS má řadu vylepšení oproti předchozí verzi (BADLANDS PRO).

Oblečení Badlands Pro má mimořádně dobré hodnocení mezi zákazníky z průzkumu, který dělá Klim v USA. Celkově 100% hodnotících zákazníků by doporučilo koupi tohoto modelu, který získal 4.5 z 5.0 možných bodů. Je to oblečení, které se používá na cestách v Jižní Americe, Mexiku, Velké Británii, Skandinávii nebo třeba v Thajsku. Neexistuje cesta, na kterou by nebylo možné jet v Badlands.

Novinky pro model BADLANDS:
Nová verze Gore-Tex® trilaminátu řady PRO SHELL s garancí odolnosti proti vodě se sníženou hmotností při stejné odolnosti při pádu nebo proti dešti
Zesílení 3 vrstvým GoreTex laminátem řady ProShell s vnější vrstvou Talisman Superfabric® s maximální odolností proti prodření (kevlarová látka s keramickými destičkami) na kolenou
Chránič dolní páteře Poron®XRD®
Nové ovládací prvky zipů
Možnost utažení pásky na straně kolen pro stažení kolenních chráničů do nižší polohy i v případě pokrčené nohy
Mimořádně komfortní střih zachovávající pohyblivost jezdce i při pohybu mimo motocykl
Integrované protektory D3O s CE certifikací
Klíčová místa na oblečení chráněná panely z materiálu Armacor (kevlarovo-keramická látka)
2 vnější kapsy (typ střední cargo velikosti)
4 větrací otvory pro mimořádně dobré odvětrání kalhot
Zvýšená zadní část s elestickým materiálem v pase
Možnost propojení bundy a kalhot zipem
Některé části kalhot zesílené odolnější verzí Cordury 840D
Strečové panely Gore-Tex® v rozkroku pro maximální komfort, doplněno Armacorem pro maximální pevnost
Úprava stažení v pase bočními pásky a gumovým panelem
Komfortní síťovaná podšívka
Reflexní panely a lemy (3M Scotchlite™)
Vnější část nohavic ze strany k motorce a oblast kolen zesílená pravou italskou kůží
Nastavitelné nohavice pomocí expanzního panelu se zipem a druky
Knoflíky potažené pryží
Vodotěsné zipy nejvyšší řady YKK® Vislon®Aquaguard
Dva obrovské ventilační otvory na stehnech + dva výstupní vzadu
Upravené polohy vnitřních chráničů a stahovací pásky z vnější strany
Střih konce nohavic navržený pro nošení i přes široké motokrosové boty s možností stažení podle potřeby


Poznámka k doživotní garanci a šedým dovozům:
Zboží KLIM v naší nabídce pochází z oficiální distribuce Klim Europe - to znamená opravdu zajištěné doživotní garancí bezplatných oprav vad materiálu a výroby s opravami zajištěnými v nejbližším servisním místě GoreTex. První dva roky zařizujeme opravy nebo výměny do 30 dnů včetně dopravy atd. Po uplynutí standardní záruční doby zajišťujeme opravy a výměny také bezplatně a to včetně dopravy s vyřízením "v nejkratší možné době". Podle zkušeností trvají opravy obvykle týden ale bez garance časového limitu.
Na našem trhu se prodávají také výrobky Badlands z šedého dovozu, které se musí reklamovat v místě původního prodeje (např. u německého webshopu). Klim Europe garantuje uplatnění doživotní záruky pouze při nákupu u autorizovaných prodejců. Servis není globální, to znamená, že zboží zakoupené v USA se musí reklamovat v USA apod.
Jestli je daný prodejce autorizovaný nebo "šedý" si můžete snadno ověřit na webu výrobce: http://www.klim.com/Dealer-Locator.html
Případně dotazem u nás můžete ověřit jestli s námi ten který prodejce spolupracuje nebo ne.
Doživotní garance: První dva roky zajišťujeme kompletní servis pro zákazníky (dopravu do servisního střediska i zpětné odesílání oprav) do 30 dnů. Po uplynutí standardní dvouleté záruky poskytuje výrobce bezplatné opravy vad materiálu nebo výroby (např. nefungující zipy, upadlé ovládací prvky zipů, rozpadlé švy, protékající membrána...) ale bez časového limitu na provedení opravy nebo výměny. Pro naše zákazníky pochopitelně vyřizujeme veškerou potřebnou agendu - vyplnění a odeslání potřebné registrace a RMA formuláře). Od ledna 2017 naši zákazníci neplatí dopravu oděvu do daného servisního střediska (přiděleného po vyřízení RMA formuláře) - obvykle do Rakouska ani zpětné zaslání. Garance se nevztahuje na poškození pádem, havárií apod a také na běžné opotřebení používáním (vyblednutí barev, reflexní barvy, ošoupání...). Veškeré opravy způsobené zákazníkem při pádu nebo opotřebením je možné opravit za peníze - uděláme vám cenovou nabídku servisního střediska, v tom případě ale zákazník hradí dopravy.

Vyráběné velikosti: 30-42, prodloužené (tall) 32-34Videa k produktu
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Kalhoty pánské KLIM BADLANDS, zelené, oficiální CZ distribuce - doživotní záruka, 3l-GTX

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce