Akce / Výpravy

Rádi byste poznali nový kus světa ze sedla svého stroje a nemáte s kým nebo se bojíte jet do "dobrodružnějších" zemí? Chcete zkusit podívat se tam, kam nevede asfalt nebo dokonce máte rádi trasy, kde se nejezdí vůbec po zpevněných cestách? Pořádáme výpravy pro všechny typy motorkářů - cestovatelů, dobrodruhů i sportovních jezdců, kteří rádi objevují nové kouty světa a překonávají sami sebe.
My se staráme o veškeré organizační záležitosti, na Vás je jen užít si jízdu! Nemusíte umět jazyky, nemusíte se starat kde dneska budete spát ani kde získat potřebná víza atd. To je naše starost. Vy se jen staráte o svou motorku, případně si pomáháte navzájem ve skupině, fotografujete, natáčíte a užíváte si. Můžete s námi vyrazit do Afriky, jejíž podnebí je pro jízdu na motorce jako stvořené, a projet ji buď po silnici, nebo náročnějším terénem písečných dun a divokých hor. Nevšedním zážitkem pro Vás bude cesta po Indii a nebo Sri Lance. Všechny naše výpravy zahrnují mimo jízdy také poznávání místních kultur a především místní kuchyně, na své si tak přijdou i všichni, kteří rádi prozkoumávají nové chutě.

OFFROAD VÝPRAVY
Pokud rádi projíždíte drsnější terén, a u nás nenacházíte vhodné podmínky´, pak s námi vyražte na jednu z našich offroad výprav a naplno si užijte dobrodružství spojené s objevováním úžasných koutů Evropy a především severní Afriky. Offroad výpravy pořádáme jak pro ostrá, tak pro velká cestovní endura. Obtížnost terénu přizpůsobujeme typu motorek i jízdním dovednostem účastníků. Na offroad výpravy vyrážíme nejčastěji právě do Afriky, kde jsou pro ně ideální podmínky, ale jezdíme i po Evropě. Na většině sportovních výprav s doprovodným vozidlem jezdíme na motorkách bez kufrů a těžkých zavazadel, aby byly stroje co nejlehčí a v terénu lépe ovladatelné. Díky tomu navštívíme i místa, která jsou pro naložené motorky prakticky nedostupná. Na výpravách s námi doprovodné vozidlo (velmi často offroad kamion) které jede po stejné trase a veze všechno potřebné vybavení včetně kompletních potřeb pro servis, zdravotnického vybavení, benzínu, kompresoru atp. Ve spojení s doprovodným vozem je vždy průvodce který se skvěle vyzná v místních podmínkách a dobře zná trasu.
Výpravy pořádáme i cestovatelským způsobem bez doprovodného auta. Všechny věci si vezeme s sebou. Trasa je upravená tak, aby bylo možné s motorkou bez problémů cestu zvládnout.

TOURING VÝPRAVY
Pokud jste milovníkem rychlejší jízdy, nekonečných zatáček a okouzlující krajiny,  pak s námi vyražte na jednu z našich silničních výprav a naplno si vychutnejte požitek z jízdy! Na silniční výpravu se s námi můžete vydat na téměř jakémkoliv typu motorky. Ať už jste fanoušek silničních cestovních motocyklů nebo jezdíte na cestovním enduru, určitě si přijdete na své. Na motorkách většinou projedeme velký silniční okruh danou zemí a jezdíme hlavně v Africe nebo jihovýchodní Evropě. Silniční výpravy jsou vhodné i pro jízdu se spolujezdcem. Své věci si můžete vésta nebo využíváme doprovodné vozidlo které je po celou trasu s námi. Ve spojení s doprovodným autem je vždy průvodce výpravy, který zná místní podmínky a trasu.VÝPRAVY NA VYPŮJČENÝCH MOTOCYKLECH
Pokud nemáte vlastní motocykl nebo byste rádi zkusili něco nového, můžete se s námi vydat na jednu z našich výprav na půjčených motorkách. Tam, kam na vlastních motorkách nedojedeme, pořádáme výpravy na vypůjčených motorkách. Na půjčených strojích jezdíme hlavně v Indii, Nepálu ,Tibetu a nebo Srí Lance v doprovodu  místního a jednoho česky mluvícího průvodce, kteří se orientují ve zdejších podmínkách. Na motorkách jezdíme bez zavazadel, jen s batohem se základními potřebami na cestu a camelbagem. Na trase nás doprovází doprovodné auto, které mimo našich věcí veze také mechaniky a náhradní díly, zdravotnické vybavení a další nutnosti. Na výpravu na vypůjčené motorce můžete přibrat i spolujezdce, který se při průjezdu náročnějším terénem sveze doprovodným vozidlem.

TOURATECH CZ
Modletice 142, Říčany u Prahy
Exit 10 na dálnici D1
směr Říčany - Jesenice (na 101)

GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

724 984904
(zboží, objednávky, reklamace ..)
602 100677
(backoffice - zásilky, sklad..)

602 349970
(GPS, GTX oblečení, technika)
605 262600
(platby, fakturace, smlouvy)
777 865865
(mechanik - servis)

pevné linky:
272 942086, 272 937614

PO-PÁ: 10:00-18:30h
(Polední pauza 13:00-13:30)

Objednávky a dotazy na zboží:
shopy@touratech.cz