NOVINKA 2018:
KLIM – ARTEMIS

Novinka v nabídce KLIM ARTEMIS

Artemis je zcela nový model, který byl vyvinutý na základě poptávky trhu. Jedná se o plnohodnotné nekompromisní dámské oblečení pro dobrodružné cestování. Artemis byl skutečně navržený pro cesty doslova "kolem světa". Oblečení vyvíjel tým návrhářek a firemních motorkářek ve spolupráci s vybranou skupinou cestovatelek tak, aby perfektně splnilo požadavky žen i na těch nejnáročnějších výpravách. Pochopitelně takto navržené oblečení je dokonale použitelné i pro každodenní ježdění "kolem komína" - podobně jako model Badlands Pro. Rozdíl je skutečně v tom, že tento model navrhovaly ženy pro ženy.

ARTEMIS je zaměřením dámský ekvivalent osvědčeného pánského modelu Badlands s chráničovým systémem a komfortem připomínajícím touringovou řadu Latitude.


Hlavní výhody modelu ARTEMIS jsou - nekompromisní ochrana jezdce, mimořádně komfortní ventilace navržená specificky podle potřeb žen a funkčnost pro náročné mezinárodní výpravy trvající i řadu týdnů. Na rozdíl od touringových modelů byla věnovaná značná pozornost volnosti pohybu při jízdě offroad - poprvé u dámského oblečení použil Klim konstrukci, která umožňuje volný pohyb rukávů v remenou, pohyblivé ventilační otvory apod.


Hlavní materiál použitý pro výrobu bundy je třívrstvý laminát GoreTex Performance Shell. Namáhaná místa jsou zesílená materiálem Karbonite Ripstop. Vnitřní podšívky jsou z nového chladivého materiálu Klimatek a anibakteriální síťoviny s technologií Polygiene. Rukávy mají nastavitelné manžety s utažením na suchý zip. Ventilační otvory jsou umístěné podle specifických potřeb žen - dva otvory jsou v prsní části, dva velké odvětrávají torzo, dva další jsou na předloktí a dva na bicepsech. Ventilaci doplňuje dvojice výfuků na zádech orientovaných vertikálně. Všechny chrániče jsou D3O Level 1. Zádový chránič je doplněný novou ventilací.


Výbava kapes je velmi bohatá. Jako kapsy jsou použít i některé ventilační otvory (jsou opatřené síťovinou ve tvaru kapsy) a celkem je k dispozici dvanáct kapes včetně oblíbené velké kapsy na spodní části zad a skryté kapsy na doklady a peníze v prostoru nad zádovým chráničem.
Kalhoty Artemis jsou konstrukčně stejné jako bunda - opět s důrazem na komfortní jízdu v dobrodružných podmínkách, větrání a ochranu při pádu. Vnitřní strana stehen je doplněná o kožené panely pro lepší kontakt s motorkou při jízdě ve stupačkách. Vnitřní podšívky a síťky jsou v kombinaci chladivého materiálu Klimatek s antibakteriální úpravou Polygiene. Kalhoty mají dva velké přední ventilační otvory a dva zadní. K dispozici jsou dvě cargo kapsy se zipy. Kalhoty nabízí možnost úpravy v pase a změnu objemu nohavic. 

Artemis se vyrábí v šedé kombinaci nebo v hnědo-žluté hi-viz verzi se zvýšenou viditelností na silnici díky novým panelům z materiálu, který má vyšší odolnost proti blednutí.


Vyráběné velikosti jsou u bundy S-2XL a kalhoty 4 - 16 (US), což odpovídá 30-42 evropského číslování. V omezeném množství budou vyráběné i prodloužené velikosti 6-12.


Ceny jsou stanovené na ekvivalent 799EUR u bundy a 639EUR kalhoty. Prodloužená verze kalhot bude stát 659EUR.


Pokud je potřeba, tak
prodloužení na míru podle potřeb zákazníka zajišťujeme v autorizovaném GTX servisu již řadu let a není problém upravit prakticky cokoliv - včetně zkrácení v oblasti kde jsou větrací otvory, zipy nebo jiné složité prvky. Zkracovali jsme kalhoty o 7cm nad kolenem a 8cm pod kolenem apod.


Stejně jako u dalších motocyklových modelů Klim je i oblečení Artemis kryté doživotní garancí při dodržení určitých podmínek (např. naplatí pro oblečení určené pro jiné regiony a prodané jinde, s chybějícími sériovými čísly, bez dodaných prodejních dokladů apod).
Dostupnost se předpokládá od února 2018

Původní článek (c) 2017 Tomáš Kocanda pro Touratech CZ. Využití textu vyhrazeno!

Oblečení KLIM ARTEMIS najdete v našem shopu v sekci - textilní oblečení dámské s integrovanou membránou
https://www.touratech.cz/bundy-a-kalhoty-damske-c-79.html?sort=0&manufacture%5B20%5D=on


TOURATECH CZ
Modletice 142, Říčany u Prahy
Exit 10 na dálnici D1
směr Říčany - Jesenice (na 101)

GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

602 100677
(prodej,objednávky..
724 984904
(objednávky, zásilky, stav skladu)

602 349970
(GPS, GTX oblečení)
777 865865
(mechanik - servis)

Otevírací doba:

Po 13:00-18:00
Út 10:00-18:00
St 10:00-18:00
Čt 10:00-20:00
Pá 10:00-18:00
(Polední pauza 13:00-13:30)

Objednávky a dotazy na zboží:
shopy@touratech.cz