MOTOZ Extreme Hybrid

Pneumatika se stejným původem jako fenomenální Mountain Hybrid, která byla na mnoha stupních vítězů v řadě závodů. Stejný systém konkávně orientovaného vzorku s úžasným záběrem.

vyberte variantu
 
Skladem: -
Kód zboží: TBX--master
MOTOZ Extreme Hybrid
Popis MOTOZ Extreme Hybrid
Pneumatiky MOTOZ se používají na australském a americkém trhu již od roku 2007. V Evropě je zná jen úzká skupina jezdců a to zejména na ostrá endura. Vývojáři a testovací jezdci Motoz jsou jedni a ti samí lidé - jsou to fandové, pro které je jejich práce i zábavou a milují jízdu v terénu. Chtějí vyrábět lepší pneumatiky (s lepším poměrem silnice/terén) pro nejrůznější podmínky a nejrůznější typy cestování. Vlastní (soukromě vlastněný) výrobní závod mají v Thajsku a výroba běží pod certifikací kvality ISO9001.
Motoz používá kvalitní směsi s vysokým podílem přírodní gumy. Směsi jsou unikátní, výrazně výrobně dražší než u běžně prodávaných pneumatik. Cílem je dosáhnout vysoké životnosti.
Pneumatiky Motoz mají unikátní design vzorku. Již před mnoha lety si Motoz nechal zaregistrovat vzorek Terrapactor®, který stlačuje půdu do šípovitých útvarů a zvyšuje trakci odhozem těchto kousků za pneumatiku. Konstrukce pneumatik je vždy navržena specificky pro konkrétní účel - pro konkrétní typ ježdění. To se týká i pevnosti a počtu vrstev běhounu.
Řada pneumatik Tractinator® má nejvyšší možnou výdrž při super náročném použití (nejnáročnější výpravy) s unikátním zesílením bočních stěn a běhounu pro minimalizaci defektů.
Řada Terrapactor® je lehčí a hlavním cílem je maximální trakce pro sportovní použití.
Hybridní řada slučuje vlastnosti všech konstrukcí pro maximální univerzálnost

EXTREME HYBRID
Pneumatika se stejným původem jako fenomenální Mountain Hybrid, která byla na mnoha stupních vítězů v řadě závodů. Stejný systém konkávně orientovaného vzorku s úžasným záběrem. Zesílené stěny pláště a flexibilní rozložení dezénu vytváří unikátní asymetrický vzorek, který je skvělý v trialových pasážích ve výjezdech a přitom perfektně drží v zatáčkách při enduro jízdě. Vzorek je skvělý i v brodech, v bahnu a písku a skvěle brzdí v náročných sjezdech. Naprosto ideální pro ježdění v lese a po měkkých horských trailech.

- lepší záběr v extrémních podmínkách
- lepší brždění ve sjezdech
- lehčí než jiné modely
- DOT certifikace
- možnost otočení
- vyrobeno z přírodního kaučuku
- konstrukce jak trialová pneumatika ale se zesílenými stěnami pro opravdu značné podhuštění
- skvělá trakce díky unikátnímu konkávnímu dezénu se zámky
- hluboké průřezy bloků pro opravdový trialový záběr

MOTOZ XTREME HYBRID je podobná pneumatika jako Mountain Hybrid ale s agresivnějším rozložením dezénu pro extrémní podmínky. Skvěle drží stopu i při náročných sjezdech v měkkém terénu a v bahně. Trakce jako trialová pneu ale rozměry opravdové endurové gumy. Ve výjezdech se budete cítit jako s trialovou pneumatikou ale bude výrazně lepší v bahně, písku a na úzkých cestičkách v horách.

Technické údaje:
Zadní pneumatika pro ostrá endura
Dušová
Rozměr: 120-100 R18
Rychlostní index: 68M
Ráfek: 2,15" (alternativně 2,5")
Vnější průměr: 697mm
Celková šířka: 141 mm
Výška vzorku: 16mm

Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt MOTOZ Extreme Hybrid

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce