Navigace GPS, pouzdra, napájení

V naší nabídce jsou osvědčené GPS navigace, kovové odpružené zamykací držáky, komponenty pro montáž do kokpitu i napájení na motocykly. Nabízíme samotné navigace z české distribuce (se zajištěným servisem v ČR) ale také sady s dalším příslušenstvím za výhodnější cenu a především se službami, které jiné prodejny nenabízí.

Výrobci

vše
GPS_navigace

Moto GPS zařízení a sady GPS

GPS navigace (příjmače) v krabicovém balení od dovozců a naše předinstalované sady s doplňky podle výběru zákazníka.

Nabízíme GPS příjmače Garmin, TomTom, OffroadNavi které jsou použitelné na motocyklech. Jsme specializovaný prodejce motocyklových navigací a až na vyjímky neprodáváme automobilové, lodní nebo turistické či sportovní modely.

GPS_drzaky

Držáky, adaptéry a doplňky GPS

Veškeré držáky (zamykací, kovové, odpružené i obyčejné plastové), adaptéry, konzole, hrazdičky a kloubové systémy pro montáž na řídítka nebo do kokpitu motocyklů (případně offroad automobilů). Zde jsou i drobné doplňky navigací - folie na displeje, součástky apod.
V nabídce Touratech jsou desítky dalších držáků, které nemáme v tomto e-shopu a najdete je v katalogu nebo našem druhém webshopu. Zde najdete to nejprodávanější zboží, které obvykle vedeme skladem v Praze.

POUZDRA

Vodotěsná pouzdra na řídítka

V naší nabídce je řada plastových pouzder určených pro konkrétní modely chytrých telefonů (a také univerzální modely) a pouzdra určená pro obyčejné automobilové GPS navigace a další elektronické přístroje. Pouzdra nabízí ochranu proti stříkající vodě (některé modely jsou vodotěsné - ochrana IPX7) a chrání zařízení proti prachu, blátu a písku.

NAPAJENI

Napájení, nabíjení, kabely, USB

Vše pro napájení přístrojů na motorce, nabíjení techniky (powerbanky), 12/5V USB převodníky, kabeláž, konektory a vše, co s tím souvisí.

Kategorie-ram

RAM klouby a držáky

Kloubové systémy pro montáž na řídítka nebo do kokpitu motocyklů i dalších vozidel. V nabídce jsou též RAM držáky mobilních telefonů, masivní přísavky apod.

MAPY

Mapy, software, paměťové karty

Elektronické (GPS) a tištěné mapy, upgrade map, rozšíření bezplatných aktualizací mapových podkladů (Lifetime), paměťové karty a moduly a software.

SLUZBY

Služby a práce související s GPS

V této sekci najdete výběr z našich ceníkových služeb, které nabízíme pro naše zákazníky - předinstalace GPS přístrojů, registrace a aktualizace, úpravy firmware, instalace do PC, školení GPS atd.
Workshopy pořádáme obvykle bezplatně a nejsou v tomto webshopu (sledujte náš blog a facebook pro aktualizace termínů workshopů)


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce