Moderní textilní materiály a výběr textilního oblečení pro moto cestování a adventure

Novinky   Delicio.us - save this page
Na našem webu najdete nový rozsáhlejší článek o moderních textilních materiálech a výběru oblečení na dálkové cestování a adventure ježdění na motocyklech. Článek nemá ambice pokrýt naprosto všechno, to by byla...
Na našem webu najdete nový rozsáhlejší článek o moderních textilních materiálech a výběru oblečení na dálkové cestování a adventure ježdění na motocyklech.
Článek nemá ambice pokrýt naprosto všechno, to by byla práce mnohem rozsáhlejší a časově náročnější a měla by smysl spíš pro nějaký časopis. My jsme se zaměřili na to, co řešíme doslova každý den u nás na prodejně. Odpovědi na nejčastější otázky lidí, kteří buď nemají žádné zkušenosti s pokročilými materiály na motorkách nebo jsou zklamaní z vlastností toho, co si pořídili a chtějí vědět, proč to tak je a jestli existuje něco, co bude v určitých ohledech lepší.
Článek by měl dát odpověď nejen na základní věci ale i na to, o čem se moc nemluví - chování při havárii, opravitelnost po pádech atd.
Původně jsme plánovali video pořad (a stále ho máme v plánu) ale vzhledem k tomu, že od března pracujeme denně na krámě 9 hodin a po večerech další hodiny vyřizováním toho, co se nestihlo během dne (třeba odpovídat na maily a zprávy na fórech a sociálních sítích), tak v plné sezóně jsme natáčení museli odsunout na neurčitou dobu na podzim nebo v zimě a z hotového scénáře se upravil text článku.
Bylo by asi dobré zmínit, že článek nikdo kromě nás nedoplňoval, nedostali jsme od nikoho žádné podklady a vycházíme čistě z našich zkušeností za posledních 15 let v oboru. Myslíme si, že jsme jednou z firem, která má skutečně obrovské zkušenosti s těmi nejlepšími materiály na trhu a vzhledem k tomu, že neděláme jen jednu značku, můžeme vybrat nejlepší vlastnosti oblečení pro daný účel a podmínky podle potřeb zákazníka s tím, že nám nedělá problém říct i negativa. A každé oblečení má nějaká negativa a zákazník by o nich měl vědět, aby si správně vybral a byl spokojený.


Článek najdete na tomto odkazu: http://www.touratech.cz/obleceni-materialy
Jinak je to hned na titulní straně webu pod horním bannerem v menu článků pod názvem "oblečení a materiály".Touratech CZ
Modletice 142, 251 01 Říčany
Exit 11 na dálnici D1 směr Jesenice
GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

724 984904, 602 100677 (objednávky, e-shop, reklamace, zásilky, katalogy)
602 349970 (podpora GPS, oblečení, dig. technika)
605 262600 (backoffice - fakturace, smlouvy, platby)
pevné linky:
272 942086, 272 937614

PO-PÁ: 10:00-18:30h

Objednávky a dotazy na zboží:
objednavky@touratech.cz
Jakékoliv jiné dotazy:
prodejna@touratech.cz