Nový kolega v prodejně Touratech CZ

Novinky   Delicio.us - save this page
Jak si již někteří zákazníci a partneři mohli na prodejně všimnout, ode dneška u nás pracuje nový kolega - Radek Vinařský. S Radkem se známe 17 let a potkali jsme se - jak jinak - na motorkách. Tenkrát jsme jezdili...
Jak si již někteří zákazníci a partneři mohli na prodejně všimnout, ode dneška u nás pracuje nový kolega - Radek Vinařský.
S Radkem se známe 17 let a potkali jsme se - jak jinak - na motorkách. Tenkrát jsme jezdili motocykly kategorie "cruiser" a zabývali se úpravami těžkotonážních strojů. Později jsme zkoušeli menší endura a nakonec v roce 2003 skončili u BMW R1150GSA, které jsme si kupovali společně. S Radkem jsme v roce 2004 vyrazili na první měsíční výlet do Maroka a od té doby nám cestování v dobrodružnějších destinacích zůstalo. Radek měl dokonce dřív motorku vybavenou více doplňky Touratech než já - měl rovnou i kufry Zega, kdežto já se rok trápil s originály BMW a z nabídky Touratechu v té době jsem si vybral jen doraz řízení a přídavná světla.

Celé roky jsme spolupracovali na dalších projektech - účasti na přípravách na Dakar 2008, různé rallye a nakonec i na adventure cestovce Endurovýpravy. Málokdo ví, že jako jeden ze tří lidí má kvalifikaci na trenéra enduroškoly (což je oficiální název podle FTVS). Léta zkušeností v oblasti zahraniční dopravy se pochopitelně hodí při řešení různých kritických situací cestovatelů (nejen našich zákazníků) různě po světě - počínaje doručením náhradního kufru jednomu z našich prvních zákazníků který projel celou Afriku od severu k jihu - do Etiopie a konče třeba pomocí cestovateli který potřeboval dodat náhradní dráty do kola do Kazachstánu před pár měsíci.

Radek zná Touratech a kategorii cestovních endur od počátku, používal a používá většinu hlavních výrobků, které máme v nabídce a má s nimi zkušenosti z desítek zahraničních výprav po Evropě ale především v zemích severní Afriky a Asie. Ví jak se chovají různé typy oblečení, jaké jsou praktické zkušenosti s různými kufry, tlumiči atd. Aktuálně jezdí na upraveném BMW HP2.
Ke konci října absolvoval sérii školení servisních mechaniků tlumičů Touratech Suspension a tlumičů Tractive s kvalifikací pro všechny typy mechanických i elektrických tlumičů a cartridgí.
Myslíme si, že Radek přispěje k pozitivní náladě v Touratechu, že zlepší organizaci práce i přístup k zákazníkům celého týmu a díky svým zkušenostem nebude jen prodavač, který o všem slyšel a všechno zná ale poradí i na základě osobních zkušeností z desítek a možná stovek tisíc kilometrů v zemích, které považujeme za opravdu "adventure".
Touratech CZ se mění a do budoucna se bude měnit ještě více - již brzy představíme naše další aktivity v oblasti výuky všech aspektů jízdy v terénu a více či méně dobrodružných výprav - v rámci celosvětové sítě Touratech.


Těšíme se, že se stavíte podívat na prodejnu i teď po sezóně, dát si slušné espresso a podívat se co je nového a seznámit se s novým kolegou - i když pro mnoho z vás zase tak nový vlastně není.


Tomáš Kocanda
spolumajitel a marketingový ředitel
Touratech CZ

Touratech CZ
Modletice 142, 251 01 Říčany
Exit 11 na dálnici D1 směr Jesenice
GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

724 984904, 602 100677 (objednávky, e-shop, reklamace, zásilky, katalogy)
602 349970 (podpora GPS, oblečení, dig. technika)
605 262600 (backoffice - fakturace, smlouvy, platby)
pevné linky:
272 942086, 272 937614

PO-PÁ: 10:00-18:30h

Objednávky a dotazy na zboží:
objednavky@touratech.cz
Jakékoliv jiné dotazy:
prodejna@touratech.cz