Speciální edice motocyklového oblečení Africa Twin od Klimu...

Novinky   Delicio.us - save this page
Jeden z největších světových výrobců goretexového motocyklového oblečení, americká firma Klim, uvedla dnes na trh nejnovější designovou řadu ve stylu Honda Africa Twin. Speciální edici tvoří bunda a kalhoty řady...

Jeden z největších světových výrobců goretexového motocyklového oblečení, americká firma Klim, uvedla dnes na trh nejnovější designovou řadu ve stylu Honda Africa Twin.

Speciální edici tvoří bunda a kalhoty řady Latitude spolu s bundou Inferno, která se používá jako teplejší střední vrstva. Pochopitelně barevné ladění a design jednoznačně ukazuje příslušnost k novému modelu Hondy - Africe Twin. Použití log Africa Twin má Klim pochopitelně schválené a licencované. Podle vedení firmy má Africa Twin fantastickou historii a jde o legendu na poli adventure cestování a Klim je rád, že mohli vytvořit pro majitele nového stroje speciálně stylizované oblečení.
Podobně se vyjádřil i viceprezident motocyklové divize Hondy v USA - pro ně je Africa Twin nesmírně důležitý projekt a jsou velmi rádi, že mohli zapojit tak oblíbeného výrobce oblečení jako je Klim, do projektu spojeného s tímto modelem.

Oblečení Latitude ve verzi Africa Twin je ušité s využitím osvědčených technologií - odolného laminátu s membránou GoreTex, který zaručuje maximální komfort i v nejextrémnějších podmínkách. Integrovaný chráničový systém využívá chrániče D3O. Bunda má 11 kapes a kalhoty tři, takže i cestovatelé na dlouhých výpravách nebudou mít problém s uložením drobností, které chtějí mít stále u sebe. Oblečení pochopitelně doplňují bezpečnostní panely 3M Schotchlite. Větrání je u Klimu doslova pověstné - i model Latitude, který je určený zejména pro dálkové cestování s větším podílem jízdy po silnici, má nadprůměrný počet a rozměry větracích otvorů, které zajišťují tepelný komfort i v horkém počasí. Osvědčená spandexová bundička Inferno patří k nejoblíbenějším motorkářským výrobkům v kategorii - má vynikající termo vlastnosti při neuvěřitelné flexibilitě (na rozdíl od softshellu používaného většinou konkurence).

Oblečení Klim z řady Africa Twin collection bude na trhu od dubna.

Kompletní fotogalerie včetně detailů je k dispozici na tomto odkazu.

Touratech CZ
Modletice 142, 251 01 Říčany
Exit 11 na dálnici D1 směr Jesenice
GPS: N49° 58.357' E14° 35.350'
(N49° 58' 21.4" E14° 35' 21.0")

724 984904, 602 100677 (objednávky, e-shop, reklamace, zásilky, katalogy)
602 349970 (podpora GPS, oblečení, dig. technika)
605 262600 (backoffice - fakturace, smlouvy, platby)
pevné linky:
272 942086, 272 937614

PO-PÁ: 10:00-18:30h

Objednávky a dotazy na zboží:
objednavky@touratech.cz
Jakékoliv jiné dotazy:
prodejna@touratech.cz