Offroad brýle VIPER Venom Gray Clear

Offroad brýle navržené speciálně pro enduro využití (ne pro motokros) s maximálním zorným polem a ventilací.

Cena:1 560 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: 3760-000-000-002
Offroad brýle VIPER Venom Gray Clear
Popis Offroad brýle VIPER Venom Gray Clear
Nové MX/enduro brýle KLIM VIPER přináší novou úroveň komfortu pro trailové offroad ježdění. Nejsou to nejlepší brýle na závodní trať - jsou určené na traily, úzké cesty často v lese nebo mezi skalami, na zaprášené pisty apod. Jejich hlavní výhodou je dokonalá optická čistota a fantastické zorné pole. Ventilace je navržena tak, aby nedocházelo k zamlžování. Novinkou je velmi úzký rám a tvarování kompatibilní s většinou opravdových enduro přileb. Na tomto odkazu si můžete přečíst článek o výhodách používání MX brýlí při offroad ježdění: http://touratech-cz.blogspot.cz/2014/10/proc-je-dulezite-pouzivat-mx-bryle-na.html


zorné pole + geometrie rámu pro maximální výhled do všech stran
• polykarbonátové jednovrstvé sklo UV400 se 100% UVA & UVB filtrací (možno vyměnit za různé jiné typy včetně iridiových a dvouvrstvých)
• povrch upravený technologií FOGTECH HD pro maximální odolnost proti mlžení
• trojvrstvá pěna na tvářové straně
• v ceně je kvalitní obal využitelný jako čistící utěrka
• možnost využití trhaček pro jízdu v mimořádně blátivém terénu

TECHNOLOGIE:
GEMIN-EYE ANTI-FOG:
Antifog (nemlžící úprava) vyvinutá NASA pro projekt Gemini - používaná v přilbách skafandrů - aby nedocházelo ke kondenzaci vlhkosti a mlžení hledí přilby. KLIM je první výrobce motocyklových brýlí, který tuto technologii nyní využívá. Namísto ruční aplikace nějaké tekutiny na jednu stranu skla se potahuje celé sklo z obou stran (v lázni) a tato technologie má o 300% delší životnost oproti konkurenčním anifog úpravám. Navíc výsledky Gemin-Eye jsou mnohem lepší a sklo zůstává čisté i v momentu, kdy u jiných skel už není vidět kvůli kondenzaci vodních par.

Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Offroad brýle VIPER Venom Gray Clear

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce