Outdoor moskytiéra s podlážkou - pro dvě osoby - DOUBLE

Naprosto dokonalá, malá a skladná moskytiéra se zvýšenou podlážkou nyní i ve verzi pro dva spáče - navržená a uzpůsobená pro upevnění jen na jedné straně např. na řídítko motocyklu.

 Novinka
Cena:1 997 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: 020652
Popis Outdoor moskytiéra s podlážkou - pro dvě osoby - DOUBLE
Moskytiéra typu Outdoor je v nabídce Touratech již deset let a patří k nejoblíbenějším bivakovacím potřebám cestovatelů na všech kontinentech, kde se spí v horkém podnebí.
Integrovaná podlážka (celistvá látka) je na krajích zvednutá nad terén a je jí možné připevnit v rozích kolíky, kameny nebo zavazadly ale není to nutné, drží dobře tvar i jen díky položené karimatce. Vlastní moskytiéra má klínový tvar asymetricky posunutý k jedné straně, kde je možné ukotvení kusem gumicuku k čemukoliv, co bude síťovinu držet směrem nahoru (větev, zeď, řídítka motocyklu apod). Nouzově jde tuto část podepřít třeba dvěma klacky jak je vidět na obrázku z Nigeru.
Díky podlážce odpadají obavy z lezoucího hmyzu (pavouci, hadi a zejména štíři). Vlastní síťovinu je pochopitelně možné opakovaně impregnovat speciálními repelentními spreji. Impregnace vydrží několik let a účinně odpuzuje i ten nejdrobnější hmyz, který sice nezpůsobí závažné onemocnění (malárie nebo horečka denge) ale může být nepříjemný. Současně hustota ok zaručuje skvělou prodyšnost i při použití uvnitř budov. Přes celou délku síťoviny je natažený zip s oboustranným otevíráním, který vytváří vchod a vstup do moskytiéry snadný i po značném použití alkoholu nebo jiných omamných látek, se kterými cestovatel může přijít do kontaktu.

Mezi cestovateli, kteří bez této moskytiéry téměř neopouští dům je například Filip "Beba" Weber, spí v ní Lou "Fanánek" Hagen, Helge Pedersen nebo Joe Pichler. Tento výrobek používají celé týmy na různých afrických rallye - Intercontinental Rallye, Heroes Legend, Rallye El Chott. Pro zajímavost - tento typ moskytiéry používali i naši zdravotníci během humanitární operace v horách v Etiopii v roce 2007 a používají je dodnes. Pokud spíte v místě, kde se vyskytují štíři (např. letní Sahara) nebo komáři v kombinaci s čímkoliv lezoucím, budí tato moskytiéra nefalšovanou a dokonalou závist ostatních, kteří mají třeba jen obyčejné kuželovité moskytiéry. Příprava této moskytiéry ke spaní trvá pár desítek sekund a pokud si z domova připravíte vhodný kus gumicuku na upevnění např. k řídítku motorky, můžete se uložit ke spaní kdekoliv vás napadne s jistotou soukromí a nerušeného spánku obtížným či nebezpečným hmyzem.

Tento výrobek jednou vyzkoušíte a nebudete bez něj už nikdy chtít spát! Je to prudce návykové a lidem, kteří z různých důvodů stavěli stan i v nočních teplotách blízkých 30C, umožní vychutnat opravdový pocit bivaku bez rizika nákazy nebo nepříjemností

Ze zkušeností můžeme navíc říct, že v případě, kdy dojde k nečekané a nevítané návštěvě např. dvounohých tvorů v bivaku, máte po probuzení v moskytiéře přehled o situaci kolem vás daleko dříve než při probuzení ve stanu, kdy netušíte, kde kdo je a co se kolem vás děje.

Barva: tmavozelená, podlážka tmavomodrá
Hustota síťoviny: 210-230 ok na čtvereční palec
Vyrobeno v Německu

Nabízené verze: pro jednoho (SINGLE) a pro dvě osoby (DOUBLE)
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Outdoor moskytiéra s podlážkou - pro dvě osoby - DOUBLE

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce