Ovladač na řídítka RNS multiswitch 2016/2017

RNS profesionální ovladač tripmasteru a roadbooku na řídítka * Určeno výhradně pro závodní použití! *

Cena:6 524 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: RNS-multiswitch-XL
Ovladač na řídítka RNS multiswitch 2016/2017
Popis Ovladač na řídítka RNS multiswitch 2016/2017
CNC hliníkový obrobek s velkými tlačítky odolnými proti písku a vodě. Páčkový ovladač posuvu roadbooku kompatibilní s MD, Touratech a F2R roadbooky. 100% kompatibilní s ICO a IMO a pochopitelně výrobky RNS. Volitelná konfigurace pro jeden nebo duální tripmaster za malý příplatek (všichni jezdci na velkých rallye používají zdvojené tripmastery pro zvýšení jistoty dokončení etapy).

Dvě možné konfigurace tlačítek:
a) řízení jednoho tripmasteru (standardní řešení)
b) řízení dvou tripmasterů - levá dvojice tlačítek pro primární trip, pravé tlačítko pro sekundární trip pro přepínání režimů. Konfigurace pro ovládání dvojice tripmasterů je za příplatek cca 400Kč a je nutno jí specifikovat v poznámce v objednávce.


O výrobci:
Jde o malosériovou výrobu špičkových komponentů pro rallye. Nejedná se asi o věci určené pro jezdce na XL Rallye, kteří jedou podle itineráře jednou za rok ale pro někoho, kdo se chystá na rallye v Albánii, Tunisu, Maroku nebo i větší podniky typu Heroes Legend nebo dokonce Dakar.
Na těchto rallye se v kategorii motocyklů používaly v 90% případů komponenty ICO. Jen pár jezdců používalo univerzálnější (a těžší) IMO. RNS je nový hráč na trhu a je evidentní, že o to je zájem, protože výrobce (a autor) nabídli to, co si jezdci přáli a co jim ICO nenabídne.
Mezi jezdci, kteří již v uplynulých měsících začali používat výrobky RNS a budou je používat i na Dakaru, najdete řadu špičkových jmen - mezi prvními to byl tým Davida Casteu (Yamaha Motor France) a po úspěšných testech na Abu Dhabi Desert Challenge dodává RNS navigační komponenty pro Husqvarna Speedbrain tým (vč. Paulo Goncalvese), Sherco Rallye Raid tým Alaina Duclose a KTM factory tým a další.

*Nový model představený v létě 2016*
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Ovladač na řídítka RNS multiswitch 2016/2017

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce