Repeater RNS model XL

RNS REPEATER (opakovač) XL * Určeno výhradně pro závodní použití! *

Cena:7 490 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO - doporučujeme ověřit dostupnost
Kód zboží: RNS-repeater-XL
Repeater RNS model XL
Popis Repeater RNS model XL
Zobrazuje azimut z kompasu v rozsahu do 359° a aktuální rychlost. Repeater je možné spojit s běžně používanými typy rallye navigací (Garmin série 60, GPSMAP 276/278 nebo ERTF Rallye GPS). Za příplatek je možné propojení s dalšími navigacemi Garmin po USB. Tělo je identické s tripmasterem, stejně vysoké jsou i číslice a podsvícení.

V ceně repeature je jeden typ propojovacího kabelu (nutnost specifikovat při objednávce v poznámce) - pro GPS Garmin řady 60, řady 276 nebo rallye GPS ERTF.
Kabel pro propojení s navigacemi Garmin po rozhraní USB je dostupný za příplatek jako samostatné příslušenství.

O výrobci:
Jde o malosériovou výrobu špičkových komponentů pro rallye. Nejedná se asi o věci určené pro jezdce na XL Rallye, kteří jedou podle itineráře jednou za rok ale pro někoho, kdo se chystá na rallye v Albánii, Tunisu, Maroku nebo i větší podniky typu Heroes Legend nebo dokonce Dakar.
Na těchto rallye se v kategorii motocyklů používaly v 90% případů komponenty ICO. Jen pár jezdců používalo univerzálnější (a těžší) IMO. RNS je nový hráč na trhu a je evidentní, že o to je zájem, protože výrobce (a autor) nabídli to, co si jezdci přáli a co jim ICO nenabídne.
Mezi jezdci, kteří již v uplynulých měsících začali používat výrobky RNS a budou je používat i na Dakaru, najdete řadu špičkových jmen - mezi prvními to byl tým Davida Casteu (Yamaha Motor France) a po úspěšných testech na Abu Dhabi Desert Challenge dodává RNS navigační komponenty pro Husqvarna Speedbrain tým (vč. Paulo Goncalvese), Sherco Rallye Raid tým Alaina Duclose a KTM factory tým včetně Marca Comy a Cyrila Desprese. Nově pojede s RNS například Joan Barreda, Bianchi Pratta nebo Alex Zanotti...
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Repeater RNS model XL

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce