RNS kabel pro připojení Garmin GPS řady 276

RNS kabel pro připojení Garmin navigace řady 276 k repeateru RNS * Určeno výhradně pro závodní použití! *

Cena:1 411 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO - doporučujeme ověřit dostupnost
Kód zboží: RNS-kabel-276
RNS kabel pro připojení Garmin GPS řady 276
Popis RNS kabel pro připojení Garmin GPS řady 276
RNS kabel pro připojení Garmin navigace řady 276 k repeateru RNS

O výrobci:
Jde o malosériovou výrobu špičkových komponentů pro rallye. Nejedná se asi o věci určené pro jezdce na XL Rallye, kteří jedou podle itineráře jednou za rok ale pro někoho, kdo se chystá na rallye v Albánii, Tunisu, Maroku nebo i větší podniky typu Heroes Legend nebo dokonce Dakar.
Na těchto rallye se v kategorii motocyklů používaly v 90% případů komponenty ICO. Jen pár jezdců používalo univerzálnější (a těžší) IMO. RNS je nový hráč na trhu a je evidentní, že o to je zájem, protože výrobce (a autor) nabídli to, co si jezdci přáli a co jim ICO nenabídne.
Mezi jezdci, kteří již v uplynulých měsících začali používat výrobky RNS a budou je používat i na Dakaru, najdete řadu špičkových jmen - mezi prvními to byl tým Davida Casteu (Yamaha Motor France) a po úspěšných testech na Abu Dhabi Desert Challenge dodává RNS navigační komponenty pro Husqvarna Speedbrain tým (vč. Paulo Goncalvese), Sherco Rallye Raid tým Alaina Duclose a KTM factory tým včetně Marca Comy a Cyrila Desprese. Nově pojede s RNS například Joan Barreda, Bianchi Pratta nebo Alex Zanotti...
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt RNS kabel pro připojení Garmin GPS řady 276

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce