Rukavice Stadler Guard gtx

GTX rukavice s plnou sadou chráničů - nezateplené, pro sezónní cestování ve všech podmínkách včetně lijáků

vyberte variantu
 
Skladem: -
Kód zboží: Guard
Rukavice Stadler Guard gtx
Popis Rukavice Stadler Guard gtx
STADLER GUARD GTX® Guard jsou goretexové rukavice s technologií X-TRAFIT pro maximálně citlivý úchop. Nabízí vynikající ochranu proti vodě a větru. Hlavní výhodou je skvělý komfort díky pohodlnému střihu a zejména inovativnímu použití technologie propojení podšívky a dalších vrstev rukavic X-Trafit firmy Gore. Goretexová membrána zaručuje 100% ochranu proti vodě a studenému větru bez ohledu na to, jak dlouho jedete v dešti.

Dlaň je zpevněná kozinkou, všechny ostatní části rukavic využívají strečový materiál obšitý kůží. Membrána je Gore-Tex®, podšívka Pique-Push-Pull. Zápěstí chrání pevný plastový chránič obšitý materiálem SuperFabric (kevlar+keramika), který neškrábe laky motocyklu jako předchozí generace kevlar-keramických látek. Zesílení na krajích tvoří obšití kůží, části prstů chrání SuperFabric. Pevné chrániče jsou zašité i do dalších částí rukavice. Na ukazováčku a prostředníčku jsou reflexní grafiky. Prostor mezi prsty má perforaci pro lepší odvětrání při zachování vodotěsnosti. Rukavice jsou šité jiným typem švu, takže jsou maximálně pohodlné i pro mnohahodinové cestování den za dnem, třeba měsíc v kuse.

Rukavice se utahují klasickým páskem z kůže na zápěstí se suchým zipem. Na ukazováčku je integrované stírátko na plexi. Rukavice jsou třívrstvé ale díky technologii X-TRAFIT se v nich budete cítit jako v jednovrstvých. Byly navržené pro maximální možný komfort pro jízdu v proměnlivém počasí a dokonalou ochranu proti dešti při zachování prodyšnosti. Tyto rukavice padnou jako ulité a proti většině rukavic do deště o nic na ruce ani nevíte. Komfort je opravdu úžasný. Klouby chrání opravdu veliký plastový chránič, potažený kevlar-keramickou látkou SuperFabric, což je modernější náhrada dříve nejlepšího anti-abrazivního materiálu s keramickými výstupky, které bohužel fungují jako vynikající struhadlo na lak nádrže apod. SuperFabric také tvoří kombinace kevlarových vláken a keramiky ale lak nepoškrábe.

Jsou to jedny z nejlepších dlouhých gore-texových rukavic se všemi chrániči na trhu.

K dispozici v pánských velikostech 6,7,8,9,10,11,12 a v dámských: 6,7,8,9,10,11,12
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Rukavice Stadler Guard gtx

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce