Sada jemné a hrubé gumy MotoDream

Sada jemné a hrubé gumy MotoDream pro odstranění koroze

Cena:680 Kč  s DPH
 
Skladem: NE
Kód zboží: 78
Sada jemné a hrubé gumy MotoDream
Popis Sada jemné a hrubé gumy MotoDream
Brusná, leštící guma MotoDream-jemná

Guma je z kompaktního materiálu, tzn. že stejný materiál je vně i uvnitř. Používá se na mechanické odstranění koroze, oxidace, jemných nečistot, napálenin, laku, barvy atd. Dále ideální na doleštění a leštění např. hliníku. Vhodná na železo, hliník, měď, mosaz, bronz a různé druhy kovů atd. Nevhodné na chrom. Dle potřeby si gumu můžete nařezat na menší kousky. A to v případě, že se potřebujete dostat na hůře dostupné místa, potřebujete očistit menší části, rohy, zákoutí atd. Materiál je pružný a lehce uchopitelný v rukou.

Více jak 1000 možností použití: v automobilovém sektoru, při renovaci aut a motocyklů, na veterány, motorky, v domácnosti, hobby, modelářství, stejné použití jako guma, funguje doslova jako zmizík....

Příklady použití: výfukové svody, zoxidované hliníkové ráfky, leštění matného hliníku, žebrování motoru, odstranění ložisek soli po zimě, odstranění rzi, čištění a leštění řetězů, různé druhy nářadí, klíče, šperky, řezací a měřící nářadí, modely, kolejnice......

Brusná a čistící guma MotoDream -hrubá

Guma je z kompaktního materiálu, tzn. že stejný materiál je vně i uvnitř. Používá se na mechanické odstranění koroze, oxidace, hrubých nečistot, napálenin, laku, barvy atd. Vhodná na železo, hliník, měď, mosaz, bronz a různé druhy kovů atd. Nevhodné na chrom. Dle potřeby si gumu můžete nařezat na menší kousky. A to v případě, že se potřebujete dostat na hůře dostupné místa, potřebujete očistit menší části, rohy, zákoutí atd. Materiál je pružný a lehce uchopitelný v rukou.

Více jak 1000 možností použití: v automobilovém sektoru, při renovaci aut a motocyklů, na veterány, motorky, v domácnosti, hobby, modelářství, stejné použití jako guma, funguje jako zmizík …..

Příklady použití: výfukové svody, zoxidované hliníkové ráfky, žebrování motoru, odstranění ložisek soli po zimě, odstranění rzi, čištění řetězů, různé druhy nářadí, klíče, řezací a měřící nářadí …..
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Sada jemné a hrubé gumy MotoDream

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce