SPOT Gen3 - satelitní messenger / tracker

Satelitní komunikátor SPOT GEN3 - přístroj k zasílání statusových zpráv, nouzovému přivolání pomoci a trackování v reálném čase

 Doporucujeme
Cena:4 607 Kč  s DPH
 
Skladem: NE
Kód zboží: 01-060-1524-0
SPOT Gen3 - satelitní messenger / tracker
Popis SPOT Gen3 - satelitní messenger / tracker
Poslední generace vyzkoušených a osvědčených trackerů irského výrobce SPOT nabízí zajištění komunikace v nouzových nebo obtížných podmínkách s využitím čistě satelitní technologie (není potřeba žádný signál mobilních sítí).

Inovace GEN3:
Vylepšený výkon
Aktivace pohybem
Neomezený tracking
Extrémní tracking
Prodloužená životnost baterií
Možnost napájení po USB


Pokud se na vašich cestách dostanete mimo signál mobilních sítí, SPOT Gen3 vám umožní i v těchto místech bezproblémů zůstat ve spojení s rodinou a přáteli a dát jim vědět, že jste v pořádku. A nebo si přivolat pomoc včetně odeslání polohy pouhým stiskem nouzového tlačítka tohoto odolného zařízení s rozměry, které se vejdou do každé kapsy.

Funkce dostupné pouze s novou verzí Gen3:
Vylepšené sledovací funkce posouvají toto SPOT zařízení na novou úroveň. Nyní můžete využívat sledování spuštěné pohybem zařízení a to ve dvou úrovních kvality trackingu (základní BASIC nebo detailní EXTREME). Senzor pohybu udává zařízení kdy je zařízení v pohybu a kdy má snímat polohu a odesílat jí a automaticky zastaví tracking v případě, kdy je zařízení v klidu. To obrovským způsobem šetří baterie a nemusíte zapínat tracking další den.

VOLBY TRACKINGU:
BASIC TRACKING
Základní trackování funguje víceméně na principu "zapni a zapomeň". Předdefinované profily SPOT Gen3 posílají trackovací údaje o postupu vaší trasy naprosto automaticky. Můžete si případně nastavit, jestli chcete informovat o vaší poloze každých 5, 10, 30 nebo 60 minut. SPOT Gen3 posílá trackingová data zvolenou frekvencí kdykoliv je zařízení zapnuté a v pohybu a tracking běží až dokud to nevypnete sami.

EXTREME TRACKING'
Extrémní tracking je v základu stejný jako Basic ale s vylepšením frekvence odsílání polohy až na 2:30 minuty. Zařízení tedy za hodinu odešle 24x informaci o vaší poloze - pokud se pohybujete.

Další vylepšení Gen3:
Prodloužená životnost baterií téměř na dvojnásobek oproti původním verzím SPOT.
Nové možností napájení:
4x AAA baterie (sada Energizer Ultimate Lithium L92 je v ceně balení)
4x AAA NiMH NH12 (zařízení pozná průběh vybíjení NiMH baterií a informuje o stavu baterií korektně)
Volitelná možnost napájení z 5V USB (zařízení ale není v případě kabelového napájení vodotěsné)

Základní funkce:
SOS funkce - stiskem tlačítka aktivujete koordinační centrum GEOS, které zařizuje spolupráci se záchrannými složkami ve více než 120 zemích světa, kterým předává informace o vaší poloze.

Check In: pomocí této funkce dáváte vědět vašim blízkým a přátelům, že jste v pořádku, i když jste mimo dosah mobilních sítí. Můžete si nadefinovat vaší vlastní zprávu, která jim přijde spolu s odkazem na polohu na mapách GoogleMaps. Na jeden stisk tlačítka se odešle zpráva s polohou až na 10 předdefinovaných SMS čísel nebo mailů. Poloha se současně ukládá do cloud serveru pro pozdější využití například na sdílené stránce vaší cesty nebo vaší vlastní stránce "Spot Adventure".

Help: Možná nepotřebujete aby se pro vás vydaly záchranáři ale stačila by pomoc přátel. Máte třeba technické problémy a hodilo by se, když se k vám připojí jiní členové týmu nebo přátelé z dané země apod. Nadefinujte si jejich kontakty a můžete jim odeslat předdefinovanou zprávu s prosbou o pomoc.

Uživatelské zprávy: Nastavte si vaší vlastní zprávu (ne žádost o pomoc) a odesílejte jí spolu s polohou skupině přátel, které si nastavíte. Může to být druhá skupina lidí, které informujete o tom, že jste v pořádku nebo další skupina lidí, kterým chcete dát vědět, kde jste (třeba prosba o technickou pomoc) apod.

Tracking: Vaši přátelé vás mohou sledovat online - s funkcí extrémního trackingu téměř v reálném čase a můžete si do záznamu trasy ukládat i zajímavé waypointy z vaší cesty.

Obsah balení:
Jednotka
Sada baterií
Řemínek
USB kabel
Karabina

SLUŽBY - SERVISNÍ PLÁNY
Tracking - základní služba odesílá trackovací data každých 10 minut nebo každých 2.5, 5, 10, 30 nebo 60 minut v případě plánů Unlimited nebo Extreme). Služba stojí cca 32EUR/rok + DPH a je obsažena v základním plánu Spot Gen3

GEOS - služba monitoringu SOS v ceně základního balíčku a jinak cca 15EUR/rok + DPH

Spot Adventures - sdílení vašich cest s přáteli. Můžete si vytvořit okruh lidí, kteří uvidí váš postup nebo ho můžete publikovat úplně veřejně (např. v případě závodů). Vše můžete doplnit fotografiemi, Waypointy, video komentáři a poznámkami. Zdarma pro všechny majitele zařízení SPOT.

SMS balíčky - základní sada 200 textových zpráv je zdarma. Každá další je zpoplatněna 0.15EUR a nebo si můžete koupit další sadu 200 zpráv za 20EUR + DPH.

Technické informace:
Výška: 8.72 cm
Šířka: 6.5 cm
Tloušťka: 2.5 cm
Hmotnost: 114g s lithiovými bateriemi
Rozsah provozních teplot: -30C až 60C
Operační výška: -100m až +6500m
Odolnost proti vodě:MIL-STD-810F, Method 507.3, 95% to 100% cond.
Vibrace: Per SAE J1455

Videa k produktu
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt SPOT Gen3 - satelitní messenger / tracker

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce