Spot Trace

Satelitní sledovač (nejen) pro vozidla, který nevyužívá pro komunikaci (odesílání polohy) síť GSM ale satelitní spojení s družicemi sítě Globalstar. Nevyžaduje tedy pokrytí mobilním signálem.

 Doporucujeme
Cena:3 331 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO
Kód zboží: 01-060-1525-0
Spot Trace
Popis Spot Trace
SPOT TRACE je malá krabička, která ke své činnosti nepotřebuje vůbec mobilní síť - polohu pochopitelně zjišťuje z GPS družic ale komunikuje přes jiný satelit bez nutnosti používat mobilní síť GSM. Funguje tedy i v místech, kde není pokrytí GSM signálem (např. v řadě míst v zemích severní Afriky) nebo kde je signál úmyslně rušený zloději.

SPOT TRACE nabízí možnost periodického sledování a upozornění na pohyb zařízení, Je vodotěsný a snadno se montuje mez nutnosti používat napájecí kabeláž (ale s možností napájení pokud to chcete). Zařízení v základní ceně neobsahuje povinný roční poplatek za provoz, který stojí v základní verzi 119EUR ročně.

V principu vám SPOT TRACE pošle SMS a e-mail v případě, kdy dojde k pohybu zabezpečeného vozidla a kdykoliv máte možnost sledovat jeho polohu na google mapách v intervalech od 5 do 60 minut (za příplatek i v intervalu po 2.5 minutách a to nonstop kdekoliv na světě kde je pokrytí družicemi). Čím kratší interval si nastavíte, tím častěji budete muset v zařízení měnit nebo dobíjet baterie (AAA) nebo používat 5V USB napájení z palubní sítě vozidla.

Napájecí kabel na 12V je možné koupit z přímého dovozu Touratech CZ v našem druhém e-shopu, není v nabídce Touratech GmbH. https://www.touratech.cz/napajeci-kabel-usb-pro-spot-trace-d-4086.html
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Spot Trace

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce