Triko dámské RUKKA SEAMLESS MONA, dlouhé

Spodní dámské triko (první vrstva přímo na tělo) řady SEAMLESS (bezešvé) finského výrobce Rukka. Osvědčená "druhá kůže", která zaručuje perfektní odvod potu a skvělý pocit i na velmi dlouhých cestách v extrémním počasí. Prodyšné a příjemné

 Vyprodej
vyberte variantu
 
Skladem: -
Kód zboží: 5/70554/222 - 670
Triko dámské RUKKA SEAMLESS MONA, dlouhé
Popis Triko dámské RUKKA SEAMLESS MONA, dlouhé
Rukka Seamless je osvědčené spodní prádlo, které je navržené jako první vrstva přímo na tělo. Jeho primární účel je odvod potu od těla (zásadní např. při použití goretexového oblečení) a to jak pro aktivní, tak pro odpočinkovou jízdu ma motorce. Ovšem používá se a skvěle se osvědčilo i v řadě jiných sportů a zaručujeme vám, že s ním budete spokojeni celoročně - třeba i na lyžování apod.

Funkční vlastnosti:
- vynikající odvod potu od těla
- skvele padne a nikde nedře díky bezešvému úpletu
- antibakteriální úprava (vyzkoušeno že nesmrdí i po několikadenním ježdění v poušti)
- anatomicky tvarovaný úplet zpevňuje tělo
- vynikající prodyšnost

Úprava SANITIZED
Tato úprava polyesterového úpletu umožňuje vyrábět materiály, které fungují v principu jako deodorant. Pokud nosíte prádlo s touto úpravou, pot absorvovaný a transferovaný látkou s touto úpravou nesmrdí, protože materiál zabraňuje přežívání a množení bakterií. Transferem vlhkosti na vnější stranu úpletu (díky použitému funkčnímu vláknu) zůstává pokožka suchá a méně náchylná k zapařeninám a dalším obvyklým problémů cestovatelů zejména v horkých oblastech. Úprava SANITIZED z principu zabraňuje vzniku kožních problémů způsobených omezenou hygienou při cestování na motocyklech a radikálně zvyšuje jízdní komfort.
Nejde o nějaký reklamní trik - toto prádlo jsme zkoušeli v pouštních podmínkách letní Sahary, kdy teploty dosahovaly 50°C a z asi deseti testovaných modelů jedině prádlo Rukka po celodenní jízdě vůbec nesmrdělo a bylo příjemné i bez praní. Vymáchání ve studené vodě a usušení (velmi rychle díky polyesterovému úpletu) stačí k tomu, že další den máte na sobě prakticky zcela čisté prádlo připravené na extrémní zátěž.

Vyrábí se v dámských velikostech:
S (1)
M (2)
L (3)

Barva: růžovo-červená kombinace
Materiál: CoolMax s úpravou Sanitized
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Triko dámské RUKKA SEAMLESS MONA, dlouhé

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =

Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce