Tripmaster RNS model GFX (grafický)

RNS TRIPMASTER GFX Univerzální tripmaster/computer s grafickým displejem a možností využívat kabelový senzor i externí GPS anténu a zobrazovat CAP a směrovou šipku z připojené GPS.

 Novinka
Cena:16 880 Kč  s DPH
 
Skladem: ANO - doporučujeme ověřit dostupnost
Kód zboží: RNS-tripmaster-GFX
Popis Tripmaster RNS model GFX (grafický)
Více funkčnosti pro "normální" uživatele, nejen pro rallye závodníky:
GPS připojení a rallye funkce
Naprostou novinkou je "záložní" načítání ujeté vzdálenosti z GPS - např. v případě poškození kabelového senzoru. Uživatel si může přepínat jestli se údaje do tripmasteru načítají z kabelu (magnet) na kole nebo z GPS (anténa je součástí dodávky). Dále je možné načíst itinerář trasy z připojené Garmin GPS (seznam waypointů v GPX) a tripmaster ukazuje vzdálenost a směr (CAP) včetně grafické šipky k dalšímu waypointu ze seznamu.
Nově je možné zobrazovat rychlost a celkovou ujetou vzdálenost v různých kombinacích velikostí, přesný čas (z GPS) a v nastavení dva další údaje o ujeté vzdálenosti - například celkové ujeté kilometry motocyklu a kilometry od poslední výměny oleje apod.
Novinkou je zobrazení CAP (azimutu k dalšímu bodu) z připojení externí GPS Garmin v kombinaci s ujetou celkovou nebo dílčí vzdáleností (tripmaster) na jednom displeji (funkce repeateru). Podporované jsou téměř všechny Garmin GPS s datovým výstupem na kabelu (GPSMAP, Montana...) nebo datovým streamem pro námořní navigace NMEA.

Všechny rallye funkce (tripmaster) jsou beze změny jako u modelu XL včetně možnosti používat ovladače na řídítkách RNS.

CNC obráběné hliníkové tělo s integrovaným stínítkem se stříbrnou anodizací a extrémně kontrastní GRAFICKÝ displej dokonale čitelný na slunci (víc světla = lepší kontrast) s podsvícením a přepínínám reverzního (nočního) zobrazení.

Novinkou je možnost aktualizace firmware bez nutnosti odesílat přístroj výrobci (přeprogramování bude zajišťovat distributor).

V dodávce je:
- tripmaster
- kabel se senzorem na kolo a magnet
- konektor pro napájecí kabel
- GPS anténa s kabelem

Volitelně:
- dálkový ovladač na řídítka pro jeden nebo dva tripmastery
- kabel pro připojení Tripmasteru GFX ke Garmin GPS (v nabídce několik typů podle použitého konektoru Garmin - malý a velký kulatý typ, mini a micro USB).
- náhradní kabely se senzorem na kolo
- náhradní magnety
- různé držáky snímače na koloSouvisející produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Tripmaster RNS model GFX (grafický)

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce