Tripmaster RNS model XL3

RNS TRIPMASTER XL3 * Určeno výhradně pro závodní použití! *

 Doporucujeme
Cena:8 656 Kč  s DPH
 
Skladem: NE
Kód zboží: RNS-tripmaster-XL
Popis Tripmaster RNS model XL3
CNC obráběné hliníkové tělo s integrovaným stínítkem se stříbrnou anodizací a extrémně kontrastní dispolej s číslicemi o výšce 18mm, což jsou největší číslice na tripmasteru na světě. Dva tripy (A/B) s maximem 999.9km. Trip B má možnost nastavení přenosti na 100m jako trip A nebo s přesností 10m a pak počítá do 99.99km na segment. Ukazuje aktuální rychlost, maximální rychlost a hodiny. Obvod kola se dá nastavit s přesností na 1mm.

O výrobci:
Jde o malosériovou výrobu špičkových komponentů pro rallye. Nejedná se asi o věci určené pro jezdce na XL Rallye, kteří jedou podle itineráře jednou za rok ale pro někoho, kdo se chystá na rallye v Albánii, Tunisu, Maroku nebo i větší podniky typu Heroes Legend nebo dokonce Dakar.
Na těchto rallye se v kategorii motocyklů používaly v 90% případů komponenty ICO. Jen pár jezdců používalo univerzálnější (a těžší) IMO. RNS je nový hráč na trhu a je evidentní, že o to je zájem, protože výrobce (a autor) nabídli to, co si jezdci přáli a co jim ICO nenabídne.
Mezi jezdci, kteří již v uplynulých měsících začali používat výrobky RNS a budou je používat i na Dakaru, najdete řadu špičkových jmen - mezi prvními to byl tým Davida Casteu (Yamaha Motor France) a po úspěšných testech na Abu Dhabi Desert Challenge dodává RNS navigační komponenty pro Husqvarna Speedbrain tým (vč. Paulo Goncalvese), Sherco Rallye Raid tým Alaina Duclose a KTM factory tým včetně Marca Comy a Cyrila Desprese. S RNS jezdí například Joan Barreda, Bianchi Pratta nebo Alex Zanotti...

* Nový model s lepším displejem uvedený na trh v létě 2016 *
Související produkty
Dotaz na produkt

Pokud máte jakákoliv dotaz, neváhejte nám ho zaslat přes následující formulář:

Dotaz na produkt Tripmaster RNS model XL3

Kontrola: Kolik je Cislo krát Cislo =


Vyhledávání
Vyhledat podle výrobce